LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ YAZIN BUNA İHTİYACIM VAR GERÇEKTEN?

Dermanlütfen
LÜTFEN OKUYUN. YARDIM. Bundan 7 ay önce İngiltereli bir kızla mesajlaşmaya başlamıştım. Kızdan ilk başlarda gerçekten hoşlanmıştım. Ama kız bana sürekli sevgilim yok. Hoşlandığım erkeğe açıldım ve beni reddetti falan diyordu. Bir gün de bir erkeğin ona teklif ettiğini söyledi ve çirkin olduğu için reddettiğini söyledi. Ben bu kızdan soğumaya başlamıştım. Geçen gün ise bana benden hoşlandığını söyledi ve ben de bir an kabul ettim. Gerçekten bunu istememiştim. Neyse 1 gün falan geçti. Ben bu kıza ayrılmak istediğimi söyledim. Çünkü bu yıl üniversite sınavım var ve başka bir şey düşünmemem gerekiyor. Kıza sınavım var falan dedim. Kız beni bırakmıyordu. Seni bırakmayacağım falan diyordu. Yapışmıştı yani. Ne kadar dil döktüysem de bana sürekli seni seviyorum sınavdan sonraya kadar beklerim falan diyordu. Sonra olaylar hiç istemediğim yerlere gitti. Hayatımda ilk defa bir kıa bunu söyledim. Ve çok pişmanım. Nude atsana dedim. O da ilk başta ben fahişe değilim dedi. Ama sonra göndermeye başladı. Bana eğer nude atarsam karşılığında ne kazanacağım falan diyordu. Sevgili olacağız falan diyordu. Ve birden kendime geldim. Çünkü gerçekten böyle bir insan değilim. Kendimden utanıyorum. Kıza bir daah onun yüzüne bakamayacağımı bütün fotoğrafları sildiğimi söyledim. Kız bana duygularımla oynadın falan demeye başladı. Ama ben gerçekten istemiyordum. Kızdan özür diledim ve engelledim. 2 gün sonra kızdan özür dilemek için tekrar mesaj attım. Ne kadar dil döktüysem de ikna edemedim. Gerçekten çok pişmanım sadece bir anlık bir şeydi. Neyse arkadaşım denemek için kıza fake mesaj attı. Çünkü benim üzüldüğümü biliyordu. Kız arkadaşıma cevap verdi ve konuştular falan. Arkadaşım bana dedi ki kız zaten sağlam değilmiş yolluymuş canını sıkma falan. Görüşlerinize ihtiyacım var. Lütfen yardım edin.
LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ YAZIN BUNA İHTİYACIM VAR GERÇEKTEN?
5
3
Görüşünü yaz