Erkek arkadaşıma nasıl davranamam gerekir?

gizliliüye77
Sevgilimle bir kaç aylık bir ayrılık sonrası barıştık, ayrılık sebebi ağırlıklı olarak benim sürekli kaprislerim, kavgacı tutumum, yersiz kıskançlıklarımdı. İlişkimiz 4 senelik ve ailelerimiz birbirini bilen evlilik planladığımız bir ilişkiydi. Değiştiğimi görmek istediğini söyledi tekrardan bir yola çıktık. Ailesi benim hakkımda her zaman olumludur çok severler bende onları öyle. Benim için çok düzgün bir kız iyi anlaşın artık çocukluk etmenin zamanı geçti demişler. Kendisi işsiz kpss puanını aldı ama atanıp atanamayacağı meçhul, dayılarının yanında harçlık alarak çalışıyor ama oda kesin olan bir şey değil sonuçta kendi mesleği değil. Ona gayet ılımlı, sağlıklı yaklaşıyorum. Bunaltmamak ve sıkmamak adına beni pek arayıp sormadıkça ben onu daraltmıyorum. Oda bende ki değişimleri zaten gördüğünü artık çocuk olmadığımızı sürekli mesajlaşmanın manası olmadığını söylüyor bende katılıyorum buna. Sanki biraz bir şeyler eksik sevmiyor desem değil, sevdiğini dile getiriyor, barıştığımızda onlara gittim hoş karşıladılar, güzel sözler söylüyor, bahsediyor ilerde şöyle vs yaparız diye ama bazen de buz gibi oluyor. Sanki bir arkadaşıyla konuşuyormuş gibi. Ona bizimle ilgili ne planlıyorsun dedim genel olarak hayatla alakalı hiçbir şey planlamıyorum, planlayınca olmuyor, hayırlısı diyorum her şeye akışa bıraktım dedi. Konuşmalarında hayatım canım falan diyor kötü bir durumda yok sabah konuştuk daha araştık kötü bir şeyde yoktu. Kursu sınavı var benimde öyle ayın 14unden sonra rahatlayacağız. Hani ona ben demiyorum buluşalım diye ama oda henüz bir şey demedi hiç. Gidişat nedir nasıl yaklaşmalıyım nasıl davranmalıyım? Benimle ilgili bir problem var mı diyorum hani benim hatam hayır diyor seninle alakalı neden problem olsun diyor ama durumu anlayamıyorum.
Güncellemeler:
5 ay
DURUM NE SİZCE?
Erkek arkadaşıma nasıl davranamam gerekir?
2
1
Görüşünü yaz