Bir ciftin bize ilgisi var sanırım. Ne yapmalı?

Gizli Üye
Ben evliyim. Bahsettigim cift bizim yakin arkadaşlarimiz. Universitede okurken esimle biz tanışmıştık. Sonra benim yakin kiz arkadasimla, eşimin yakin erkek arkadaşı sevgili olup evlendi. Pandemiden önce birbirimize sık gelip gidiyorduk. Bir gun onlara gittigimizde tuhaflik vardi. Erkek olan beni süzüp duruyordu. Cok rahatsiz olmuştum. Kadinda her zamankinden daha açik giyinmiş, kocama fr*kikler veriyordu. Sonra karantina, evde kal falan derken buluşmadık bayadir onlarla. Yazın tatile gittiler bizi de davet ettiler ama biz gitmedik. Son birkac gündür erkek olan bana mesajlar atmaya başladı. sohbet tarzinda. Bazen cinsellige kacan. Iste ben çıkayım eşim yatakta beni bekliyor tarzi seyler diyor. Bende bu sizin özel hayatiniz benim gibi baskasina demene gerek yok diyorum. O da siz baska degilsiniz, yabanci misiniz sanki dedi. Bende eşime demedim. Olay çıkar diye. Simdilik cok ileri gitmiyor. Eger baska tavirlari olursa demeyi düşündüm.

Son 2 gundur de karısı kocama mesaj atmaya başladı. Ikimizde birbirimizin telefonunu karistirmayiz. Ama sifre yoktur. Esimle telefonundan robot süpürge bakarken o esnada mesaj geldi kadindan. Nasılsın sana bir sey sormam lazım müsaitsen diye. Esimde sor dedi yanimda. Senin ablan doktor ya. Eşimde cinsel problemler var. Mutsuzum anlarsin ki. Ne yapmak gerek diye bir hekime danismak istedim yazmış. Bu son mesajıydı. Ilk mesaji da bir tanidigimin kızına ozel ders verir misin bizim evde demisti (ikimizde ogretmeniz ve ayni branştanız) dedim neden benden istemiyor da senden istiyor. Kiz ogrenci bir de belki seninle rahat edemez demistim. Bilmem zaten kabul etmedim dedi.

Yahu bunlarin kari koca derdi ne? Cok rahatsiz olmaya basladim. Esim pek onlarla ilgili konuşmuyor. Bu tavirlara ne dusundugunu bilmiyorum. Ama kadinda, adamda baya yürüyorlar bize. Ne yapmam gerek? Esimle mi konusayim, onlarla mi? Hadi ben neyse. Karşı koyuyorum ama eşim erkek hormonuyla karşılık verir diye korkuyorum. Zaten oturmaya gittiğimizde sergilemedigi yeri kalmadi kocama. Aklinda illaki yer etmistir.
Bir ciftin bize ilgisi var sanırım. Ne yapmalı?
17
3
Görüşünü yaz