Kızlar, Artık ne yapacağımı şaşırdım?

Gizli Üye
Öncelikle merhaba 21 yaşında bir genç kızım 3 yıllık bir ilişkim var ama aramızda mesafeler var ailem özellik ile babam eski kafa denir ya hani o türden istediğim zaman dışarı çıkamıyorum ayda yılda bir olabilir oda tek başıma değil kardeşim ile onun dışında çıkmam yasak 4 duvar içerisinde yaşıyorum babamın keyfine denk gelirse ara sıra izin veriyor çıkmama oda çok nadir hiç bir arkadaşım kalmadı herkes benden uzaklaştı babam yüzünden hiç bir sosyalliğim kalmadı sevgilim bu duruma alıştı ve beni çok fazla sevdiğini biliyorum o yeri geldiğinde yanıma geliyor bir şekilde annem kardeşlerim idare etmeye çalışıyor beni ama ben çok üzülüyorum o yanıma geldiğinde hayal kırıklığına uğratıyor gibi hissediyorum kim istemez ki baş başa keyifli zamanlar geçirmeyi ama o hiç şikayet etmiyor beni anlıyor 2 hafta önce ailesi ile yurt dışına taşındı hiç istemedim gitsin başta hemde hiç çok ani oldu çok üzüldüm çok ağladım hatta onunla konuşmadım ama o benden vazgeçmeyeceğini bizim için bir süre çalışıp beni yanına alacağını söylüyor çok fazla üzülüyor ama bana destek olmayada çalışıyor 2 haftadır yemek yiyemez hale geldim bolca da gereksiz sigara içiyorum oturup böyle biri olsa saatlerce içimi kusmak istiyorum herşeyi tam anlatamıyorum size buraya nasıl sığdırırım bilmiyorum yanıma gelmek istiyor ama o kadar çok gelmesini istiyorum ki gel diyemiyorum çünkü 1 hafta geliyorsa babamdan yalvar yakar izin ala ala en fazla 2 gün görüşüyoruz 5 ten önce eve gelirsem vay benim Halime dışarı çıkınca kendimi çok gergin hissediyorum anın keyfini çıkaramıyorum odama hapis olmuş gibi hissediyorum kendimi. onu da çok özlüyorum ama gel diyemiyorum ben sizce ayrılmalımıyım onu yıpratmak istemiyorum benim yüzümden. belki benden iyisini hakediyordur diye düşünüyorum artık hayattan zevk alamaz hale geldim ne yemek yiyorum ne uyuyabiliyorum ya o hayatın şartlarına uyum sağlar beni aldatırsa ben zaten yıkılmışım bu beni maafeder ben bu duyguyu yaşamaktan çok korkuyorum anlayacağınız hayatımın yarısı bu oda içinde geçiyor ne bir sosyal hayatım kaldı kısacası bu hayat mı? Kendi kararlarımı kendim ne zaman verdim ki? Bu sorunun cevabı hiç bir zaman ne bir işe girmeme izin veriliyor ne üniversite okumama kır dizini otur 4 duvar arasında geçiyor tüm zaman bu durum dahada kötüleşti farkındayım ne yapmam gerektiğini bilemiyorum artık kendime aileme dur diyemiyorum
Kızlar, Artık ne yapacağımı şaşırdım?
6
Görüşünü yaz