Durum nedir Allah aşkına yorumlar mısın?

kirazımm33

Sevgilinin tekrar barıştık aslında gayet iyi anlaşıyoruz ama sanki eskisi gibi çok aşırı samimi konuşmuyor Hani bizim hakkımızda ne düşünüyorsun dediğimde bana hiçbir şey düşünmüyorum gene koyarak hiçbir şey hakkında çünkü planlayınca olmuyor diyor. Her şeyi akışına bıraktım Ben diyor ama gayet Ailesi beni takip ediyor Benim hakkımda olumlu konuşuyorlar O da bunu dile getiriyor bu adam ciddi düşünmüyorsa Bu konuşmalar ne?
Şimdi Aslında şöyle özetleyeyim ayrılma sebebimiz benim davranışsal bozukluklarımdi bunaltmam, gereksiz kıskançlıklarım vesaire.. sonra Şimdi oraya doğru ben r daha konuşmaya devam ettik Hani zaten iş bulayım zaten Yolumuz belli ok hayatım Tabii ki düşünüyorum İnşallah evleneceğiz iş hakkında Bu dedi.. sonra bu akşam ara arastik saat 8'de sınav vardı 7.30 gibi Araştık Ya ben dedim ki Hani önceden dedim planlarını anlatırdın dedim şöyle şöyle yaparız derdin sohbete derdin dedim O da bana Ben geçen gün dedim ya artık filan yapmadığımı dedi anladım dedim Sonra bana birazcık soğuk attı Biraz tavır konuştu. Sınavım var benim falan diyerek kapadı. Kapattıktan sonra ben de mesaj attım sınavında başarılar dilemek için tekrar aramıştım dedim O da tamam aşk sağ ol son tekrarlarımı yapıyorum zırt pırt arayıp durmasana demiş Ben de tamam hayatım başarilar dilemek icin aramistim dedim okumus ama gece iyi geceler bile demedi. Nedir yani?
Güncellemeler:
5 ay
Ne dersiniz
5 ay
durum ne lütfen görenler söylesin..
Durum nedir Allah aşkına yorumlar mısın?
2
1
Görüşünü yaz