Lütfen okuyun yorumlarınız önemli?

Sinem26322
Lütfen sonuna kadar okuyun cünkü hayat sizd ummadığınız bir şey çıkarıyor. Ve bu yazıyı küheylan müziği eşliğinde okuyun eminim sizi etkileyecektir... 19 yaşındayım Bunalımdayım. Mezunum üni sınavına hazırlanıyorum. Zaten onun stresi ayrı var. Hayatımda ilk defa sevgilim 17 yaşımda olmuştu ve beni aylardır aldatıyormuş aldattıktan sonrada seninle gönül eğlendirdim diyip diğer kızı tercih etmişti ve tabiki Allah onlarıda mutlu etmedi. Ağlıyordum acı çekiyordum zaman o kadar güzel bir sey ki yıllar sonra zamanla unuttum ama yaptıklarını unutmadım. Sonra bir erkek daha çıktı karşıma onunla sadece iyi arkadaştık sonra oda bana duygusal olarak yaklaştı bende etkilendim ve o kişide içimden gelmeyerek Yakınlaştım dedi sonrasında kötüydüm yazlığımız vardı anahtarını alıp gidip boş evde hüngür hüngür ağladım neden bunları yaşıyorum diye çığlık attım sonra yazlıktaki yan komşumuz vardı anne, baba, bide 24 yaşındaki oğluyla yaşıyorlar. Kadın sesimi duyunca beni evine davet etti derdini anlat dedi gittim anlattım ne olduysa anlattım 2-3 saat konuşup dertleştik o kadar iyiydiki bana yiyecek seyler ikram etti. oğluda yukarıda yatıyormuş meğer. Evlerimiz dipdibe ailem falan tanıyor ama öyle samimi diyologları yok. Kadın bana nasihat falan verdi kendi ailemden onun ailesinden konuştuk baya tanıdık birbirimizi bide onun oğlunu az çok görüyordum ismini falan biliyordum ama diyologum yoktu ama tam tipim olmasına rağmen öncesinde hic ilgimi cekmiyordu. Sonra kadının yanından ayrılıp yazlık evime geçip kilitleyip istanbula dönecektim kadın tekrar geldi seni eşim otogara kadar bıraksın dedi adam bıraktı beni. O kadar iyi ailelerdiki aynı benim ailem gibilerdi. Adam beni bıraktığında Biletimi kendi aldı otobüsün kalkmasına 3 saat vardı. Gel dedi seni bize götüreyim otobüs saati gelince tekrar geri getiririm dedi bende gerek yok dedim sonra telefon numaramı verim birsey olursa beni ara dedi ya çok mutlu oldum en sonunda bana bir kızı gibi sarıldı. Ben o aileye hayran kaldım sonrasında ilgimi çekmeyen oğlu bir anda ilgimi çekti ve ben onların oğluna aşık oldum. Benden 5 yaş büyük. Sonra ben dedim ki o aileye teşekkür etmek icin çok güzel bir gıda hediyelik yaptırıp götüreyim hep oğullarınıda görmüs olurum götürdüm kadınla konuştuk o gün öyle birseyden dolayı ağladığım icin cok utandıgımı yaptıklarından dolayı teşekkür ettiğimi sizileri çok sevdiğimi söyledim. Ve oğullarına aşık oldum. Hep yazın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum cünkü yazlık evlerimiz yan yana. Ama çocuğun duygularımdan haberi yok ve ben açılamıyorum çünkü ilk başta da yazdığım gibi yaşadığım acılar bana özgüvenimi kaybettirdi. Ve hep dua ediyorum onunla tesadüfen bir yerde tanışmak icin. Cünkü o diğerleri gibi değil ciddi olacağını biliyorum. Ve başımda şu sınav olduğu için onu stalklamaktan ve beklemekten başka bir çarem yok. bunalımın sebebi sınav stresi ve onu beklemenin verdiği yorgunluk Durum bu yorumlarınızı çok merak ediyorum o aileyle tanışmak bir işaret diye düşünüyorum biz olur muyuz sizcee?
Lütfen okuyun yorumlarınız önemli?
3
3
Görüşünü yaz