Evliliğe neden bu kadar anlam yüklüyorsunuz?

Gizli Üye
Tamam evlilik ciddi bir sey. Kimse kimsenin de yuvasini yikmasin cok kotu sey. Ama oyle bir evlilige anlam yuklemisler ki. Buralarda da cok goruyorum. Yok evli o be evli yapma etme gibi seyler. Sonra evli olup mutlu olmayan insanlar olabilir evlilik kolay bir imza ama bosanmak cok zor eger anlasmali degilse bircok neden olabilir. Hemen evli insanin bir baskasini sevemeyecegini demeler oynatiyo oyaliyor laflari. Niye bu kadin bu adam bosanamaz mi baska birine asik olamaz mi? Zaten ask bir kez yasanir. Karisina kocasina asik olmadiysa baska birine asik olabilir. Cok abartiyolar evliligi. Birde karsi taraf istemedigi halde genelde uzatan hep kadinlar. Cok goruyorum oyle cazgirlik yapanlari. Beni istemeyeni ben hic istemem. Cogu insan evliligi apayri bir dunya goruyor. Sanki evlenince cok cok ust duzey bir yere geciyorsun ulasilmamasi gereken cok sacma. Evlilik iki kisinin sadakatiyle guven sevgi saygiyla surer. Birinde bir yanlis varsa biter. Onu da baska birisi kandirip kafaya alabiliyorsa zaten sevmemistir evli oldugu kisiyi bu kadar basit. Siz evlilik hakkinda ne dusunuyorsunuz?
Evliliğe neden bu kadar anlam yüklüyorsunuz?
5
1
Görüşünü yaz