Arkadaş kalmak isteyip bunları yapan kızın amacı nedir LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN VE CEVAP VERİN ?

Knn6161
Ayrıldık. Kız artık sana bişey hissetmiyorum ama arkadaş olarak kalalım dedi , ilk başta istemeseler ona ulaşamama korkusu yüzünden kabul ettim. Dershane çıkışına gittim eve birlikte yürüdük güldük eğlendik.
Bi gün yine dershane çıkışı eve birlikte yürüdük çok güzel sohbet ettik bana bakarken gözlerinin içi gülüyordu. Tam ayrılırken hiç yapmadığı bişey yaptı tuttu kolumdan sarılalım dedi sarıldık.
Ben tabi umutlandım bi kaç gün sonra biz nereye gidiyoruz senle arkadaş olamam dedim. Ben seni arkadaşım görüyorum dedi peki o sarılma neydi dedim arkadaşça dedi.
Ama insan erkek arkadaşına gitmeden elinden tutup sarılalım dermi? Saydım sövdüm yanlış anlamışsın beni diyip durdu çok mutsuzum. Ona artık ne yaparsa yapsın arkadaşım olarak göreceğimi söyledim. Şimdi burdan sonra ne yapmam lazım bi dönüş var mı lütfen bişey bilen bu yoldan geçmiş birisi taktik versin bişey söyleşin.
Arkadaş kalmak isteyip bunları yapan kızın amacı nedir LÜTFEN TAMAMINI OKUYUN VE CEVAP VERİN ?
0
2
Görüşünü yaz