Sevgilim neden bana hediye almıyor?

Gizli Üye
Yaklasik 1.5 yıldır sevgiliyiz. Beni yadırgayabilirsiniz hediye için mi seviyorsun diye. Ama bana hiç hediye almadı hediyeyi geçtim bir çiçek bile göndermedi ben ona bir sürü şey aldim üniversiteye gitti üşümesin diye kazaklar alıp gönderdim atkı örüyorum ama o hâlâ bir şey almıyor. Diyor internetten bir şey almayı bilmiyorum. Tamam coğrafya etkiler yaşam koşullarını ama internet cağında bir şeyi bilmemek imkansiz. Bana diyor aynı şehirde olsak sana bir sürü şey alırdım. Ama eski kız arkadaşına saat almış doğum gününde bunu söyledi. Bana neden bir şey almıyor kuzenimin sevgilisi her şeyi aliyor evine gidip sürprizler yapıyor annem bile söyledi öğretmenler gününü kuru kuruya mi kutladı bir şey almadı mi diye. Arkadaşlarım soruyor ne aldi sana diye pazardan aldığım kolyeyi gosteriyorum oysaki o almadı ben aldim sırf rencide olmayım diye böyle söylüyorum. Tamam durumları fazla iyi de değil ama sigara içen insan sürekli sigara içen insan sevgilisine bir çiçek sipariş edip göndermek bu kadar mı zor
Sevgilim neden bana hediye almıyor?
4
7
Görüşünü yaz