Reddeden Kız Niçin bakar?

Gizli Üye
İyi günler, yaklaşık 3 aydır aynı staj grubunda beraber çalıştığım bayan arkadaşa açılmayı düşünüyordum. Yaklaşık bir hafta onunla konuşmayı bekledim ama hep benden kaçıyordu. En sonunda mesaj attım çıkışta konuşalım diye mesaj attım. Ama çıkış vakti gelince erken çıktığını bu yüzdende ne söyleyeceksem mesaj yolu ile yazmamı söyledi. ( Teklif edeceğimi anlamıştı ) bana sana tavrımı belli ettiğim halde üstüme geldin dedi. (Yani reddetti) ama ben yinede yüz yüze konuşmak için onu sabahleyin bir köşeye çektim.( En azından yüz yüze konuşursak belki hal olur ya da reddetsede konu kapanmış olurdu ) . Yüz yüze konuştum. Dedim ki Ayşe (tabikide gerçek adı Ayşe değil) ben seni hoşlanmanin ötesinde seviyorum , bu kalp son kez atana kadar içerisinde hep sen olacaksın dedim. Kız : ben sana karşı bi şey hissetmeyecegim dedi. Ben bu sözlerine tavırlarına bakarak bu işin kesinlikle olmayacağını anladım. Ama benim kankam şunu dedi : bak sen bu kızı seviyorsun bir kere yok dedi diye hemen pes etme biraz daha diren dedi. Sonra bir kaç kişi ile fikir birliği ederek kıza daha arkadaşça yaklaşmaya çalışmak için güzel bir buket yaptırıp ( beyaz ve pembe ağırlıklı) onu evinin kapısında görüp çiçeği vermeyi düşündüm. Herşeyi hazırladım. Sonrasında telefonla aradım ama açmadı ( yatsı namazını kılıyordur diye düşündüm. 20 dk sonra tekrar aradım yine açmadı. ) Çiçekleri çöpe atıp gelmeyi düşündüm. Ama bu sırada çiçek almamı söyleyen arkadasim arkadaşım aradı. Durumu anlattım. En azından çiçeğe not yazıp kapısına bırakmamı söyledi. [Nota : bugün seni bayağı üzgün görmüştüm. Dışarda gezerken bir çiçekçi gördüm ve seni mutlu edeceğini düşündüğüm için bu buketi yaptırdım. Diye not düştüm.] Kapısına buketi bıraktım ve mesaj attım kapısına bi şey bıraktığımı yazdım.{ Bu sırada o kadar utanarak ona mesaj attım inan elim mesaj yazmaya varmadı.} 45 dk sessizce alt katta bekledim. Ama kapıyı açmadi. Bunun üzerine evime geçtim. Yaklaşık 3 saat geçince tekrar bakmaya gittim.
Güncellemeler:
1 ay
Ayakkabılarını içeri almış ama çiçeğe dokunmamisti. Sadece notu okumuştu. Ertesi gün bakmaya gittiğimde ise çiçeği çöpe atmıştı. Sonraki gün kızın abisi beni aradı. Kızı rahatsız etmememi istedi. Yani tüm bunlara rağmen kız halen göz ucuyla bana bakıp çekiliyordu. Arkadaşlar lütfen yardım edin. Eğer bu kız beni reddetti ve abisine söylediyse neden hala böyle aptalca işler yapıyor.
Reddeden Kız Niçin bakar?
2
7
Görüşünü yaz