Calisan kadin isteyen ev işi yapmayan erkekler neden evleniyor?

mavidüşler_benimle
Çalışan kadın motor mu?
Gitsin çalışsın akşam gelsin yemek yapsın temizlik, ütü yapsın çocuğuyla ilgilensin oooooooooldu canim birde seni memnun etsin kadın senelerce yıpransin üstüne gelip adam, ilgilenmeye vakti yok veya çöktü bakımsız diye birde aldatsin neden kadınlar çalışmaya diretiliyor da erkekler ev işlerinde çalışmaya diretiliyor kadınların ekonomik özgürlüğü diye diye kadınların sosyal haklarını unuttunuz. Kadinlar o kadar mücadele ettikten sonra sonuçlarını görünce "ben kimin için mücadele ediyorum"diyip sizi sevmiyor en kotusu de aldatmaya yöneliyor. Kadınlar "elin erkeğine" muhtaç kalmamaliyim diye çalışıyor ama
çalışan kadınin da çalıştığı için "erkeğin eli" diye bir kavram kalmıyor. Nasıl olsa kendi kazanıyor diyor.
erkeğin kadına birşey kattığı kesinlikle yok
Erkek kadına maddi anlamda birşeyler kattığı sürece değer veriyor yoksa bunun bana ihtiyacı yok diyip arasındaki bağ kopuyor çalışan kadın isteyen ve kendinden çok veren kadın bu yüzden değersiz oluyor
Güncellemeler:
5 ay
Kadınlar neden çalışmaya diretiliyor çalışmayan kadın horgoruluyor da ev işi yapmayan erkekler gündem de olmuyor ev işi yalmasına teşvik edilmiyor?
aaaa ne de olsa erkekler dimi onlar! erkek ev işi yapamaz erkek o ama kadın çalışsın motor gibi herşey elinden gelsin
Unutmayın bir kadın bu kadar kendinden verdiği sürece sizi hayatınızdaki yeri sorgulayacaktir net!
Calisan kadin isteyen ev işi yapmayan erkekler neden evleniyor?
0
1
Görüşünü yaz