Erkekler duygularını saklamak da bu kadar beceriksiz mi yoksa sadece benim erkek arkadaşın mı böyle?

Gizli Üye
Geçen hafta sevgilim birdenbire yazmayı bıraktı ben birkaç defa yazdım sesi çıkmayınca ben de bıraktım evine falan da gitmedim çok kızdım çok merak ettim çok ağladım ama hiçbir şekilde yazıp çizmedim Bugün sabah kendisi aradı ile sebebinden dolayı memlekete gitmek zorunda kalmışlar kendisi paket yapmıyor sadece ev internetinden konuşuyorduk bunu bana haber verebilirdi kendisi ona kızmamı ona bağırma mı falan bekliyordu gittim yanına gayet sakince oturdum tabi siz onu bana sorun da neyse 😂☹️ tam da dediklerini yapmayı çok istiyordum ağlamamak ve ona bağırmamak için kendimi gerçekten çok zor tuttum ama başardım yanına oturdum gayet sakince bunu bana bir başkasının telefonundan haber verebilirdin sana oldu bizim ilişkimiz böyle hesap sormalara gelecek kadar büyük değil dediğim gibi sadece vakit geçiriyorduk Bir de utanmadan ağladı herkesin içinde sakince yanından ayrıldım dolmuşta başladım zaten annen ağlamaya ama ona duygularımı göstermedim ne olur bilemiyorum zaman gösterecek ona dediğim gibi erkekler duygularını gizlemekte bu kadar acemi mi yoksa benim erkek arkadaşım mı böyle
Güncellemeler:
5 ay
Güncel
Erkekler duygularını saklamak da bu kadar beceriksiz mi yoksa sadece benim erkek arkadaşın mı böyle?
5
5
Görüşünü yaz