Evli eski sevgilime mesaj?

Gizli Üye
Ona yaptiklarimdan dolayi cok cok pismanim. O her seye ragmen hep yanimda oldu pesimden bikac yil kostu. Ona inanilmaz cektirdim surekli kotulukler ettim hastaneye dusurdum. Oysa ki onun benim icin karsisina alamayacagi ve yapamayacagi bir sey yoktu. Ben ise surekli asagiladim mahfettim onu. En son komsusunun kiziyla evlendi yaklasik 4 yil olcak 1 aylik bebegi var ve o zamandan beri tek kelime konusmadik hatta birbirimizi gormedik bile. Ona haketmedigi tum kotulukleri yasattim. Bana iyilikten baska bir sey yapmadi agzimin icine bakardi cok asikti bana. Ask bir kez yasanir ya o bende yasadi bunu ilk sevgilisiydim hatta. Kac kez gidelim evlenelim dedi oynadim resmen onunla. Şu an ise hastayim ve nadiren de olsa ruyam da goruyorum onu. En son ruya cok etkiledi beni. Her ruyam da cok asik sinirli ve suclayan gozlerle bakiyor bana. Gunlerdir aklimdan cikmiyor. Ona fake hesaptan bir yazi yazip helallikte almak istiyorum. Pismanligimi dile getirip hesabi kapatcam mesaj beklemeden. Yazcagini gormeyi istemiyorum. O zaten direkt benim oldugumu anlar karisi bile anlar karisi da taniyor beni anlatmis cunku iliskisinin basinda. Tek istegim bilsin yeter. Kimse kimseye birdaha yazmasin bilsin sadece. Direkt bana yazsa inkar ederim zaten. Istemiyorum birebir konusmak. Oyle pismanim ki siz ne dusunuyorsunuz?
Evli eski sevgilime mesaj?
6
6
Görüşünü yaz