Bu kızın başıma bela olmasından korkuyorum, daha ne yapabilirim sizce?

Gizli Üye
İş yerinde birlikte çalıştığım bir arkadaşım var, evler de yakın aynı servisteyiz biz bununla, bir gün serviste akşam ne yiyeceksin dedi, köfte var evde onu yerim dedim, beni de davet etsene dedi, köftem tek kişilik dedim. Öyle geçiştirdim. Yaklaşık bir ay sonra aşkını ilan etti. Lafı dolandırmadan söyleyen net bir adamıdır. Ona karşı bir his duymadığımı zamanla da duymayacağımı söyledim. Çünkü gerçekten ilk görüşte bir şey hissetmediğim insana hayatta bakış açım değişmez. Birde zor seven biriyim zaten. Neyse olaydan yaklaşık bir ay sonra birlikte yan yana çalışırken birden dudağıma doğru bir hamle yaptı, başımı hızlıca sağa çevirdim yüzümü dudağı sıyırdı geçti. Kızdım, nolcak bir kere öpsem çok tatlısın dedi. Olmaz dedim. O zaman yanaktan öpeyim dedi, yine kızdım. Geçenlerde aradı beni, teli açtım napıyorsun dedi evdeyim dedim. Kapıyı aç birazdan, ben arabamı parkediyorum evinin önündeyim dedi. Noldu ki dedim, kahve içmeye geldim dedi. Kesinlikle açmam , işlerim var çıkacağım dedim. 10 lara zile bastı açmadım. Korona dolayısıyla iş bölümü yapıldı, ben ve o farklı günler gidiyoruz oh rahatladım dedim, haftasonu arıyor hangi gün gideceksin işe korona var aynı günlerde pişti olmayalım diyor, ben şu gün gideceğim sen başka gün gel diyorum tamam diyor. Benim gittiğim gün çıka geliyor, işim çıktı da diyor. Sonra öğreniyorum ki başka günler gelmemiş işe, benim gittiğim günler gelmiş. Cidden sıktı artık laftan da anlamıyor.
Güncellemeler:
5 ay
Kendime hakim olamıyorum diyor, böyle bir şey yaptığıma ben bile inanamıyorum diyor. Gerçekten de işyerim de çok beğenilen biri kendisi de ve insanlara karşı mesafeli de aslında.
5 ay
Gerçekten taciz ediliyorum, kız etrafta saygın biri. Böyle bir şey var desem kendini kurtarmak için iftira eder diye korkuyorum.
Bu kızın başıma bela olmasından korkuyorum, daha ne yapabilirim sizce?
6
2
Görüşünü yaz