Gerçekten seven gelirmi?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba 2 yıla yaklaşık bir ilişkim vardı uzak mesafeli ve uzaktan akrabamdi, ilk tanıştık ben ekledim Instagram'dan kızı biliyordum önceden konuştuk o zamanlar eski sevgilisi aldatmisti ve 6 ay geçti bende dinledim derdini, sonra konuşarak anlaştık ve çıkmaya başladık, tabi herşey güzel gidiyor, ve gizli gizli onun şehrine gidiyordum arabayla sabah erken saatlerinden o sisli yollarda ama onun için değerdi, hiç uzmedim ne dediyse yaptım gerçekten sevdim o da beni sevdi benim için fedakarlıklar yaptı, ablaları öğrendi istemedi beni, sonra kız benden ayrilamamis bana söylemedi 1 ay sonra babası. ogrenmis ve kızı dövmüş, bana gene soylemedi sonra bir anda söyledi resmen şok oldum herkes bizi parmakla gösterirdi o. kadar iyiydik, istemiyotum seni umutla yaşa dedi sonra, kalbine birini alırsan bişey diyemem dedi ve gitti. Sonra bana yazdıklarından pişman oldu ağladık helallestik işte 4 ay olacak en son 2 ay önce konuştuk ağladı işte. Ben isteyelim de dedim, kızın arkasında durdum, bırakamadım yani ben sevdiydim gerçekten bıraksam yakışmazdı bana. insallah herşey düzelir. ayrildik diye arkasından kötü konuşamam. Dualarinizi bekliyorum. Hersey gönlünüz gibi güzel olsun...
Gerçekten seven gelirmi?
0
1
Görüşünü yaz