NE YAPMAM GEREKİYOR ÇOK BÜYÜK ÇIKMAZDAYIM YARDIM EDİN? YILLAR ÖNCE ALDATTIM AMA AKILLANMIYORUM?

Gizli Üye

Arkadaşlar şimdi üniversitede okuyorum ve birinci yılda yani 2 yıl önce ben bir çocukla sevgili olmuştum sonra toksik bir ilişkiye döndüğü için ayrıldık ne yazık ki. aradan 1 ay geçti ben başkası ile sevgili oldum bu kişide üniversite okuduğum şehirden. memleketime dönünce de eski sevgilim ile görüşmeye başladım ve ondan kopamadım sonrasında. ikisini aynı anda yürüttüm 6-7 ay boyunca.

Daha sonra ben patladım çok kötü bir şekilde haliyle. üniversiteden olan sevgilim ile kısa bir süredir ayrıydık o vakitler. eski sevgilim ben ve arkadaşları ile meyhaneye gitmiştik. ve gerçekten hayatımın en mükemmel günüydü eski sevgilim ile sevgili olmuştuk resmen yeniden arkadaşları gelip hayırlı olsun demeye başlamışlardı. Üzerinden çok vakit geçti ama hala hayatımın en güzel anları o ana ait ta kiiiiiiiii... o mükemmel günün gecesinde patlayana kadar... o sırada üniversiteden olan sevgilim arkadaşları ile benim hangi meyhanede olduğumu öğrenmişler lakin eski sevgilim ile olduğumdan haberleri yok ve bundan dolayı benimle barışma amacı ile geliyorlar. ve olaylar patlıyor. kargaşa çıkıyor. tüm foyam ortaya çıkıyor. iki tarafı da kaybediyorum. daha sonra biraz vakit geçtikten sonra üniversiteden olan sevgilim bana yazıyor ve barışıyoruz. ve hala devam eden bir ilişki içerisindeyiz 1 yıl kadardır hiç ayrılmadan ve hiç aldatmadım aldatmak aklımın ucundan dahi geçmedi hatta böyle devam ediyoruz. bir daha kimseyi aldatmam o günden sonra zaten.

Ama benim aklım hala diğer eski sevilim de çünkü fark ettim ki onun bana yaşattığı hisleri bu zamana kadar kimse yaşatmadı. kalbime dokunabilen tek insan o. kontrolümü kaybettiğim tek kişi o. en ufak bir şeyde tüm vücudum sanki boşalıyormuş gibi elim ayağım tutmuyor haline geliyordum. kendimi aşık sanıyordum lakin fark ettim ki aşkı ben ilk kez onda tattım. ne kadar kaçsam da hep onda buldum kendimi. bana ondan başka kimse bu hisleri hissettiremedi. dün ona yazdım bu yüzden. bana karşı tavrı nasıl merak ettim. gayet iyiydi. neden yaptın vs. diye sordu konuştuk açıkladım her şeyi. sonra normal sohbet etmeye başladık. yaşanan olaydan ötürü kimse ile hele ki benle asla ilişki istemiyor ve benle sadece takılmak istiyor. takılırım onunla sorun değil benim onunla olmam yeterli ama takılmanın sonunda beni birden bırakırsa çok yıkılırım. 20 yıl takılıp sonunda bir şey olacağını bilsem hiç düşünmeden giderim ona ama ne yazık ki belirsizlik var ortada ne olacağımız belli değil. ve bu sabahta konuşmayı kesmek durumunda kaldım çünkü hala hayatımda üniversiteden olan sevgilim var ve ona bu kötülüğü tekrar yapmak istemiyorum.

Ve bu arada şu an ilişkim olduğu çocuk fark ettiyseniz aldatmama rağmen beni affetti ve her daim yanımda oldu. hakkını esirgeyemem yani. benim için gerçekten her şeyi fazlasıyla karşılık beklemeden yaptı. her konuda bana yardımcı oluyor. kötü günlerimde hep yanımdaydı. SİZCE NE YAPMAYALIM ŞU ANKİ SEVGİLİMDEN AYRILIP SEVDİĞİM KİŞİYE Mİ GİDEYİM, YOKSA KALBİME GÖMÜP ŞU ANKİ İLİŞKİME DEVAM MI EDEYİM?
NE YAPMAM GEREKİYOR ÇOK BÜYÜK ÇIKMAZDAYIM YARDIM EDİN? YILLAR ÖNCE ALDATTIM AMA AKILLANMIYORUM?
4
2
Görüşünü yaz