Saçma sapan bi durumdayım. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum?

Gizli Üye
4 5 ay önce kuzenimin arkadaş ortamında tanıştık başta karşılıklı olarak hiç birbirimizi sevmedik sonra yakın arkadaş olduk. Birgun kuzenim bi arkadaşımız ben ve o alkol aldık sonrasında yaşananları hiç hatırlamiyodum o da hatırlamadığını söyledi ama hayal metal öptüm gibi hatırlıyordum ama konuyu kapattim. Hala çok yakındık birgün beraber geziye çıktım ormanlık bi alana baya konuştuk gezdik eğlendik sadecs ikimizdik yakındık yine ama hicbir şekilde yakınlaşma olmadı o anlamda o günün akşamı bi arkadaşınin evine uğradık alkol aldılar ben almadım. Arkadasi yarim saat bi işi olduğunu geleceğini söylediCok uyuduğum için sarılıyorum arkadaşı varken de o gidince de hala aynı şekilde durdum. Aonra öpmek istediğini söyledi ve öpüştük ama o alkolluydu ben değildim. Gecen sefer hatırlamıyorum dediği zaman da yine opusmusuz baya ama ben çok sarhoş olduğum için bilinçsiz yaptığımı düşünüp sonrasında bana dememiş. Ve öperken de kendime geldiğimde bana bile anlatma bunları olur mu dedi çok kötü hissettim ama bi şey demedim tamam dedim. Bunun üstüne de bi ay geçti hala çok yakin arkadaşız her gün her şeyimizi konuşuyoruz ( özlediği eski sevgilisi bile dahil) arada görüşüyoruz ama bunların sn ufak konusu bile açılmıyor. Onu gerçekten çok sevdiğim için kaybetmekten korkup bendr açmıyorum asla. Ama anlam veremiyorum hiç-bir şeye. Kendime de ona da. Baskalari buna benzer şeyler yaşadığında aptal mi bu diyordum ama yaşamadan anlayamiyomussun. Bi şey hissedip hissetmediğim bile bilmiyorum Kendimle bu konuyu konuşmaktan bile korkuyorum
Saçma sapan bi durumdayım. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum?
1
1
Görüşünü yaz