Aldatılma sonrası travmayı nasıl atlatabilirim🥺?

Gizli Üye
Günaydın arkadaşlar
Belki bir iki defa daha sizden yardım almışımdır gerçekten söylediklerinizle daha da iyi hissettim. Hele bi de asla yapmaz dediklerimizden görünce insanın içine ayrı bir dert oluyor.(3 senedir beraberdik fakat son senemizde sık görüşemiyorduk sanırım bu da aramızı açtı) Çok ciddiydik çok seviyorduk. Son zamanlarda tsrtışmıştık bazı sorunlarımız vardı bir şekilde tamam hallettik deyip zamana bırakmıştık. Aylardır da sorun yoktu. Meğerse aldatılmışım. Ya kafasında zaten ayrılığı düşünüyordu ama benden de vazgeçemiyordu demek ki. Çok canım yandı. Şüphelerim de vardı neyse ki iki hafta önce bitirdim. Keşke ayrılalım bitsin sıkıldım deseydi bu kadar acıtmazdı. Bir de seni aldatmadım zaten fark ettirerek yazdım ettim diyordu giderkenki sözleri çok kırıcıydı bambaşka biri olmuştu kıza da kendine zarar vermesin diye konuştum demiş. Yani çocuk gibi kandırıldım işte. Şimdilerde biraz daha iyiyim atlatıyorum. Bikaç gündür sürekli rüyalarıma geliyor. Kalp atışım hızlı uyanıyorum. Düşünmeyeyim dedikçe Allahım neden böyle olduk keşke şu son sorunlarımız olmasaydı deyip duruyorum. Halbuki ne olursa olsun aldatma en son yapılacak şey bile değil. Ne yapıcam ben 🥺
Aldatılma sonrası travmayı nasıl atlatabilirim🥺?
3
3
Görüşünü yaz