Arkadaşlar sizce amaç?

Memurum123
Arkadaşlar merhaba;benı tanıyanlara benım hıkayemı bılır; 7 Temmuz’da ders ortamında netten biriyle tanışmış eve geleyim, gece cevap verseydın gelecektim gıbı gıbı cümlelerle amacını bellı etmıştı bense delı şekilde yoğun duygu beslemiştim;bunları da a dan z ye aktardım ve bın kezde belaltı bayanı olmadığımı bın kez aktardım sosyal medyada paylaşımlarımda hep dınıme düşkün olduğumu belırtıyorum;;neyse bu gece gelecektımden sonra 34 gün görüşmedık Watsapppta eklıydık ama sılemedım de duygum dolayısıyla;; neyse nu bana yıne 1,5 haftadır 3-4 gün de bır yazmaya başladı bende evelıgun nıyetı belaltıdır yıne dıye düşünerekten öyle biri olmadığımı ona karşı yoğun duygu besledıgımı yazdım🤦‍♀️Sonra o da bu Sevdadan bahsettiğim için kızdı bır daha yazmayacağım dedı arkadaşça yazıyorum Sevdadan bahsedıyorsun dedı kı bel altı da açmıyor dün sabahta yazdım kı benım sosyal medyamda emaneten duruyorsan durma hayır dedı emaneten durmuyorum durmak istıyorum dedı ben akşam yazdım ona amacım onun amacının belaltıysa görüşmeyelim olmaz Umıt bağlama demek için ama muhabbet gülmeli neselıydı açamadım dolayısıyla konuyu asıl sorum şu; ya acaba nıyetı artık bel altı değil mı zamana mı bıraksam eğer öyle belaltı olacak olursa defol artık dıyecegım o zaman mı desem sızce ne yapayım normal bır arkadaş 3-4 günde bir yazar mı? Siz ne dersiniz? Lütfen ciddi anlamda yorum yapacak Arkadaşlar yorum yapsın. Dığerlerını kayda almıyorum. Teşekkür edıyorum.
Arkadaşlar sizce amaç?
4
1
Görüşünü yaz