Beyefendiler hanımefendiler sevgilime bir yalan söylemek zorunda kaldım durum bira karışık sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Kişisel sorunlarım yüzünden bazı gecelerde yalnız kalmak için uzun süre, uyuyorum dedikten sonra sabahladım. Sevgilimden beni yalnız bırakmasını istemedim alınmasın diye. Sonra bu iki gün önce fark edildi fakat ben asla yalan söylemeyeceğim diye siz vermiştim buna istinaden bende üste çıktım uyuyordum bunu kanıtlarım ama o zaman ayrılırım diyerek. Tabi bu defa o ayrıldı kısmen, yalvar yakar düzeltmeye çalıştım o da affetti tabi konu henüz kapanmadı tam dizi izlerken yine sordu hadi o zaman kanıtla diye tabi ben kanıtlayamadım ve yalanı yalanla kapatmaya çalışırken işler iyice b*ka sardı. Bu defa kesinlikle bitti dedi sen bitirdin bunu dedi. Haklı ama ben sadece zaten uzun süre virüs lanetinden ayrı kaldık kendi sorunlari var diye ona açmak istememiştim sorunlarımı bir de bana üzülmesin diye. İki gün sonra ilişkimizin yıl dönümü hediyem yolda ona gidiyor fakat geri göndereceğini söylüyor. Ben onu gerçekten çok fazla seviyorum hayatımın şu an en büyük pişmanlığını yaşıyorum. O benim sadece sevgilim değil eşim, dostum, arkadaşım, ailem, hayatta tutunduğum tek dalım. Onu geri kazanmak istiyorum. Bana defalarca doğruyu söyle dedi fakat cesaret edemedim ayrıldıktan sonra anlattım fakat şimdi o şansı tekrar degerlendiremiyorum. Lütfen bir akıl verin. O benim hayatımın kadını..
Beyefendiler hanımefendiler sevgilime bir yalan söylemek zorunda kaldım durum bira karışık sizce ne yapmalıyım?
7
3
Görüşünü yaz