SEVEMİYORUM AMA BIRAKAMIYORUMDA, BU HİSSİYAT NEDİR BÖYLE? ?

Gizli Üye
Merhaba herkese, yaklaşık 5 6 ay oldu görüşmeye başlayalı bir bayanla, arkadaşlar tanıştırmıştı. Aslında çokda dürüst namuslu ve iyi biri tam evlenilecek kız yani lakin ben sevemiyorum. Severim belki diye onunla ilgilenmeye çalışıyorum. çünkü bu zamanda böyle bir özellikte insan pek bulunmaz. Kendiside iyi sayılabilecek birisi.
Ancak Kendimi düşünüyorum önceden iki kişiyi çok sevmiştim hatta birincisine mesaj attım ama dönmedi, uğraştım ama olmadı ondan sonra bu kız evlendi kocası benimle arkadaş oldu ben bu durumu kabullenemedim ama kimseyede demedim hatta o kızı görmiyim diye şehir değiştirdim ama eski yere geri döndüm. Arkasından 5 yıl sonra yine birine tutuldum o kadar kalabalık şehirde onunla karşılaşırım diye oraya gidiyordum, neyse aradan geçti zaman artık ben buna açılacağım hazırladım kendimi ama etrafımdakiler engel oldu rezil edersin kendini diye o da içimde kaldı. Ben ondan sonra kimselere sevemedim. Hatta ilk kızı sevip bu muamelelri görünce mühendislik okudum sırf kafam meşgul olsun diye. İkincisindede aynı olunca galiba beni kimse sevmeyecek diye inanmaya başladım, ta ki şimdiki kız benimle ilgilenene kadar. Bu kız benimle ilgileniyor seviyor belkide lakin ben ömceki travmalardan dolayımı sevemiyorum resetmi atmam lazım anlamıyorum, şimdiki kızada günah olmasın severim belki diyorum. Şimdi benim sevemememin nedeni öncekileri unutamamakmı? Yoksa travmamı? Yani sevmeden evlensem kız bu evlilik ne derece sağlıklı olur bilemiyorum Şu an birşeyler yapmak üzereyim ama yapamıyorumda...
SEVEMİYORUM AMA BIRAKAMIYORUMDA, BU HİSSİYAT NEDİR BÖYLE? ?
5
1
Görüşünü yaz