Derdime ciddi yardımcı olmak isteyenler yazsın lütfen?

Gizli Üye
Sorun tamamen esimin kardesiyle ilgili sorunları olan beni kıskanmakla kafayı yemiş bir insan her fırsatta sinirlerimi bozup psikolojik olarak beni bitirmeye çalışıyor. benimle bir problemi olmadıgına esimi inandırıyor. artık nefret ettim elime geçirsem parçalarım sesini duymaya bile tahammülüm yok o kadar nefret ediyorum sabrım tükendi en ufak birseyde patlayıp ağzıma geleni sayıyorum bunu yapıncada kötü olan ben oluyorum.
Esimde kardesini öyle bir savunuyorki o asla öyle demez istemeden yapmıstır deyip duruyor kendiside biliyor aslında ne kadar fena bir insan olduğunu artık o kardesinin ağzını kıramadığımamı üzüleyim yoksa onun bu kadar bana haksızlık edip o ikiyüzlüye hak vermesine mi üzüleyim bilmiyorum.. O kadar öfkeliyimki yüzünü bile görmek istemiyorum sırf onun yüzünden aramız hep bozuk severek evlenmiştik şimdi birlikte hiç vakit geçiremiyoruz tahammülümüz kalmadı artık aramızda saygı denenşey yok öyle hakaretler öyle sözler söyledikki birbirimize barışsak bile söylenen sözler aklıma geliyor icimde hep bir öfke...
ayrıl bitsin diceksiniz ama ayrılmayı asla istemiyor köpek gibi sevdiğimi biliyosun asla ayrılamıcaksın diyor. Cok uzun yıllardır beraberiz ama onun benim haklı olduğumu bildiği halde kardesine toz kondurmaması onu haklı görmesi kardesinin yaptıklarını görmezden gelip onunla samimi olması bana hiç değer vermemesi anlamına geliyor ne yapıcam hiç bilmiyorum gerçekten psikolojik tedavi görüyorum sırf bu yüzden empati yaparak yardımcı olmanızı istiyorumm hiç mutlu değilim ayrılamıyorumda aldatsam suçlu ben olurum ama böyle bir evliliğide istemiyorum kafam çok karışık lütfen yardımcı olucak arkadaşlar yazarsanız sevinirim
Derdime ciddi yardımcı olmak isteyenler yazsın lütfen?
5
3
Görüşünü yaz