Sevgilimi üzmeden ondan nasıl ayrılabilirim?

Xxxxxxsssc
Arkadaşlar merhaba nasıl desem 1 yıllık bir ilişkim var ve artık eskisi kadar onu sevemiyorum daha doğrusu uzun zamandır tanıdığım, birinden hoşlanıyorum bu son bir hafta da oldu ve sevgilime bunu söyleyemiyorum. Hani diyceksiniz direkt söyle açık açık neden ayrılmak istediğini felan ama bunu ona yapamam o beni çok seviyor ve bir kaç kez benden ayrılırsan ben çok kötü olurum çok üzülürüm vs bu tarz şeyler söyledi daha öncesinden ve hala da çok ilgili bana karşı. Bazen diyorum bencillik ediyorum beni çok seven birinden ayrılmayı düşünerek ama kalbime söz geçiremiyorum onu hiç sevmiyor değilim ama eskisi gibi hissedemiyorum ona karşı. İlişkimizi onu üzmeden ben onun gözünde kötü biri olarak görünmeden medeni bir şekilde bitirmek istiyorum ve o çocukla yakınlaşmak hatta ciddi şeyler düşünüyor benim hakkımda (yanlış anlaşılmasın onunla konuşmadım ilişki sürecimde ama ablası yakın arkadaşları vs bunu bana söyledi sevgilim olduğunu da bilmiyor ) sizce ne yapmam lazım lütfen kimseye söyleyemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Sevgilimi üzmeden ondan nasıl ayrılabilirim?
11
5
Görüşünü yaz