Evli eski sevgili?

Gizli Üye
Kendimi o kadar kotu hissediyorum ki. Zamaninda beni cok cok sevip asik olan biri vardi. Bikac yil pesimden kostu. Olmasi icin cabaladi ben ona hep kotuluk yaptim hem asagiladim saygisizlik yaptim tum kotulukleri ettim sagligindan ettim. Ve ilk sevgilisi de ben sayilirdim ya da direkt bendim. Ailesi de ona kotu davrandigimi bildigi icin beni asla istemiyordular. Benim ailemde istemiyordu onu. Ama o her seye rağmen ailesi dahil kimseye aldirmadi. Kac kez gidelim dedi hatirlamiyorum bile anlatmakla bitmez. Ama ben hep kotuluk pesindeydim. Hatta kizla yuzuk takmisken bir ara benim karsima cikti. Son kez sansini denedi yine benden ayni tepkileri alinca 2 ay sonra evlendi simdi de yeni cocugu olmus. 4 yil olcak evleneli. Bu zamana kadar hic umrumda degildi. Ama artik onu nadiren de olsa ruyam da goruyorum ve her gorusum de asik asik bakiyor uzgun dusunceli ve kizgin da. Hatta bir ruyamda aglayip kizarak her sey senin yuzunden oldu dedi. Ve ben o kadar pismanim ki onu cok uzdugume oyle birini kaybettigime asiri pismanim. Biliyorum hep boyle gidecek sonucta evlenmis. Ama surekli onu dusunuyorum. Karisi da biliyor beni anlatmis ona zaten en basindan beri. Kendimi kotu hissediyorum. Keske ruyama girmeseydi. Ne yapmaliyim nasil unutabilirim kendimi iyi hissedebilirim?
Güncellemeler:
4 ay
Mesajıma cevap geldiiiiiiii
Evli eski sevgili?
5
5
Görüşünü yaz