Ergen gibi davranıyor?

Gizli Üye
Bundan 2 hafta önce Sevgilimle telefonda konuşuyorduk ve bir süre sonra bana “Seninle ne konuşabilirim” dedi. O öyle dedikten sonra ben biraz kırıldım zaten bir süredir konuşamıyorduk hem özlemişim hemde ilgi bekliyorum konuşabileceğimiz için mutluydum. Bu böyle dedikten sonra bende söylememem gereken birşey söyledim ama çok üstünde durmadık konuşmaya çalıştım yinede ama o Oralı olmadı bende telefonu kapattım. Ertesi gün uzamasın diye Günaydın mesajı attım bana “Çocuk gibi davranıyorum uğraşamam seninle” yazdı aradan 4 gün geçti ne ben ne O aradı. Normalde hep ben arardım çünkü onunla olan sorunlarımızı halletmeden rahat edemiyordum ama O kadar yorulup sıkılmıştım ki vazgeçtim artık. 4 günün sonunda 1 kere aradı gece ama uyuduğum için duymadım. Sabah da geri aramadım “Çok konuşmak istiyorsa arar tekrar” diye aradan bir kaç gün geçti Akşam içmiş aradı 1. Bir dakika konuştuk (5 dakika sonra tekrar aradı) 2. 10 dakika konuştuk bu konuşmalarda da sadece beni suçları Gururumdan Egomdan aramıyormuşum kafası biraz güzel olduğu için pek oralı olmadım konuşmak istemedim açıkcası “Çok gülüyorum sana bana bir yabancı gibi davranıyorsun” dedi. 3 gün oldu ve yine aramıyor bende aramıyorum bu ne ya ergen ilişkisi gibi oysa 5 senelik ilişki yani
Ergen gibi davranıyor?
7
1
Görüşünü yaz