Aldatıldım ve bazı düşüncelerden kurtulamıyorum?

Gizli Üye
Selam arkadaşlar
Bazı sorunlarımız vardı son zamanlarda aslında objektif bakıyorum ayrılmayı gerektirecek bir sebep gibi değildi. Ben onu sıkıyormuşum her konuda birkaç örneği var. Uzun süreli de ilişkimiz vardı.17 yaşında başladık. Zamanla herkes olgunlaşıyor ve bilememezlikti. Düzeldik ettik hallettik dedik. Aylar önce.. Meğerse aldatılıyorum. Bana dediği de şu 'zaten biz diye bir şey yoktu'!! Hayatumın şokunu yaşıyorum. Çok ciddiydik çok da seviyorduk. Tamam hatası olur insanın ama aylardır aramız çok güzeldi. Sustum hep aramız iyi olsun diye hiçbişeyine karışmadım. Demek ki ses çıkarmak gerekiyormuş. Ama iyi ki de susmuşum ki yaptığı pisliğini görmüşüm diyorum. Bir de aldatmadım diyor zaten söyleyecektim diyor. O zaman neden aylardır oyalıyorsun? Kıza da yalanlar söylemiş kendine zarar vermesin diye konuştum bitiremedim demiş. Kızla da konuştum. Kız da tuhaf ayrılmamışlar sanırım. Biraz biraz toparlandım gibi ama şunu diyorjm bazen acaba çok mu sıktım keşke yapmasaydım bu duruma gelmezdik.. Ama bilmiyorum işte sanki onun canı başka heyecan arıyordu. Bana da geçmişteki tartışmalarımızı söylüyordu yalandan gibi. Düşünceler beynimi kemiriyor.
Aldatıldım ve bazı düşüncelerden kurtulamıyorum?
7
1
Görüşünü yaz