Sevgilim sürekli oyun oynuyor?

Gizli Üye
Bu durum o kadar berbat ki anlatamam. Birlikte yasiyoruz sıkıcı bir hayatimiz var zaten. Surekli evdeyiz evden cikmayiz pek. Gezme islerimiz yok zaten sevmeyen biri pek bende tam tersiyim. Bir oyunu var surekli onu oynuyor. Kizinca da sen de oyna canim skiliyor baska napiyim her seye karisiyorsun diye cevaplar veriyor. Ben asla o yanima gelip benle ilgilenmek istediginde elimde tel olmadi veya yaninda oyununu bitirmesini bekliyorum. Surekli ard arda oynuyor sarji bitene kadar sonra gidip sarja takip benle ilgileniyor azcik nazlatiyo seviyo sonra tv izliyor biraz. Benle surekli ilgilense bende onla surekli ilgilenirim bikmam yani. Ama o... oyununu bir birakamadi. Simdiden bile ne gezmesi var ne cok ilgisi birde ise baslayacak bu sefer iyice bka sarcak her sey o ilgiyi de ruyamda gorcem. En az 8 saat uyuyan biri. Ben ise 3 saat maksimum uyurum. O uyudugunda da zaten sap gibi ortada kaliyorum. Kendimi kotu hissediyorum ona cok kiziyorum ama o beni haksiz gorunce daha cok deliriyorum. Siz ne dusunuyorsunuz? Siz benim yerimde olsaniz napardiniz?
Sevgilim sürekli oyun oynuyor?
14
3
Görüşünü yaz