"Eğer beni ararsan seni savcılığa veririm, beni rahatsız ediyor derim!" demişti. Şimdide pişman olmuş. Yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
5 yıllık ilişkim vardı, ilk sevgilimdi. Uzak mesafe ilişkisiydi ve her ay buluşmak için onun şehrine giderdim 2 günlüğüne. 5 yıl sonra artık sana karşı bir şeyler hissetmiyorum, sıradan gelmeye başladın dedi ve gitti. Tabi ağladım, yalvardım, evine hediyeler gönderdim. Ama ne yaptıysam olmadı. En son beni ararsan seni savcılığa veririm, istemiyorum diyorum defolup gitsene ya dedi. Ben 4 gün hiç uyumadım arkadaşlar. Oturdum 4 gün uyumadan, bir şey yemeden sadece ağladım. Tabi bir süre sonra dedim ki, bu saatten sonra dönse nolur ki, nasıl güvenirsin yeniden. Arkadaşlar aradan 1 seneden fazla bir zaman geçti. Seni çok seviyorum, seni unutamıyorum, kimse senin gibi değil, eskisi gibi olmak istiyorum cümlelerinin yer aldığı uzun bir mesaj atmış. Konuşmak, eskisi gibi olmak istiyormuş. Benim burada nasıl bir tepki vermem doğru olur?
"Eğer beni ararsan seni savcılığa veririm, beni rahatsız ediyor derim!" demişti. Şimdide pişman olmuş. Yardımcı olur musunuz?
2
4
Görüşünü yaz