Aldatıldığını anladığında ancak sevgisini ve ilgisini gösteren erkeğe ne denilebilir?

Gizli Üye
Aldatıldığını anladığında ancak sevgisini ve ilgisini gösteren erkeğe ne denilebilir?
17 yıllık evliyim. 2 kez aldattım onu. Mesajlarımı yakaladı. Sonrasında da terketmek istedim. Sadakatsizim çünkü mutsuzum yaşayamıyorum böyle dedim. Beni elinde tutmak için herşeyi yaptı. Şimdi yine yapayalnız hissediyorum. İlgisiz, sevgisiz ruh gibi yaşıyorum öyle bir köşede. Yabana atılacak bir kadın değilim. İstenilmeyecek ya da sevilmeyecek bir kadın da değilim. Allahtan korkuyorum artık yaptıklarım yüzünden. Kötü şeyler yapmak istemiyorum. Çocuklarım var, duygu kısmını saymazsak herşey gayet yerli yerinde görünüyor. Bu düzeni yıkmayı düşünmeye bile artık gücüm yok. Çünkü her haltı yaptım ama bırakmadı, ben de gidemedim hep baştan başlarız herşeye diye. Büyük acılar yaşandı her defasında. Ama olmadı geri döndük başladığımız noktaya. Her aldattığında canım yandı çünkü asıl sevdiğimin o olduğunu anladım. Sevgisizliğine duyduğum öfkeydi benimkisi.

Sevgisini ve ilgisini en güçlü hissettiğim zamanların onu aldattığım zamanlar olması ne acı!

Aldatmak bir kadın için keyif değil heyecan değil tam olarak. Bir ızdırap ve büyük bir yük. Bir kadını ona bunu yaptıracak kadar yapayalnız bırakmayın tabii seviyorsanız 😣
13
3
Görüşünü yaz