Tecavüze uğradım bu hayatımı alt üst etti, yeni sevgilime bunu nasıl söylemeliyim?

Gizli Üye
Ben 18 _25 yaşındaydı o bir yıl konuştuk ve en fazla 10 kere buluştuk en son buluştuğumuzda arabada herzman ki icicek yiyecek birseyler almıştı. Her zaman cok kibar merhametli güvenlirdi benim icun oyle davranıyor du. Ama ogun aldığı herseyin içine uyku ilacı atmış. Ben bir süre sonra bayılmışım resmen hatırlamıyorum hicbirsey ne acı ne baska birsey ölüyüm o saatlerde.. bircok olay gerisini anlatmak istmeiyirum. Şikeyet ettim hapiste yatti. Para cezasi bircok sey oldu. O dönem.. Hala titriyorum cok kötüydu hersey. Dünyamı karartı ogun o benim hala öyle dünyam. Sıkıntım şu artik kimseye güvenemiyorum açılamıyorum herkes bana onun yaptığı ni yapacak gibi geliyor kimseyle birlktelik sevgilik olmadı 6 yıldır. Şu an birine asik oldum konusoyruz ama korkumdan beni bırakır diye bakireyim dedim bu konuyu da açamadım hala eninde sonunda soyliycem üzmek istemiyorum umutlarım yeşerdi biliyorum bunu solyiycen beni kabul etmeyecek istemeyecek kesinlikle olmaz bakire olacak diyen biri... Ne yapacağım nasil söyleyeceğim soyleyince gidecek. Söylemesem. Onu kandiroyum korkum yüzünden ilk defa 6 yıldır birine asik oldum korkumun üstüne gidiyorum cok kötüyüm arkadaşlar beynim yanıyor yüreğim yanıyor. Hayatımın bitikligini yaşıyorum yalandan nefret ederim yalanın alasını söyledim Allahim nolacak. Kizlik zarı diktirip oylede yalan söylerdim ama kandırmak istmeiyirum hayatımı yalan üstüne kuramam.. Söylemem gerekiyor nasil oalcak kinuya nasil girecegim
Güncellemeler:
5 ay
Keyfimden olmadı keyfimden olsa kimseye yalan söylemem.. tecavüze uğradım bayginken ben üstümde sigara söndürüp kolarima jilet atan birinden bahsediyorum.. Bu yaşadıklarımi ben daha yeni atlatiyorum.. Sizdede ( bazınizda) merhamet vicdqn kalmamış halden anlamaz düşenin düşmanı olmuşsunuz.. -+durumunuz ben den vahim yazık
5 ay
Belki bunu ona söylemem deki sebep. Bana cinsel anlamda yaklaşmak istemesinden korkuyorum dur çoğu erkekte nasıl olsa bakire degil düşüncesi varya. ya da kaybetmekten ikisnden de korkuyorum. benim kimseye ispatlama derdim yok sözüm kesindir boyle bir konuda nasil yalan söylenir ya da herkes boyle yalanlarmi atıyor sizin çevrenizde?
Tecavüze uğradım bu hayatımı alt üst etti, yeni sevgilime bunu nasıl söylemeliyim?
22
29
Görüşünü yaz