Bazı kadınlar aldatılmayı haketmez mi?

Gizli Üye
Eşimle evlendiğim gğnden beri hayatım berbattı. Alkol almazdım alkolik oldum, pavyon ne bilmezdim pavyona dadandım ( arkadaş çevresinden) evliliğin ikinci günü bir tatil beldesinin en lüx evine balayına götürdüm niye buraya geldik demeye başladı buda böyle devam etti. Bir restorana götürsem ne bu böyle der, gezmeye gitsek binbir tane şey söyler, evin mutfağına bile girsem niye girdin der. Kimseylede anlaşamaz ne ailemle ne benimle. Herneyse hal böyle olunca eve geç gitmeye gitmediğim süredede kafelerde canlı müzikli mekanlarda takıldım, alkol aldım. Ben böyle yaptıkça oda daha beter oldu. Bir oğlum var boşanırsam onu bana karşı kullanacağından dolayı boşanmayı düşünmedim çünkü bu kadının ağzından küfür eksik olmaz ben olmasam çocuğuda döver eminim. Herneyse bundan 1 sene önce bir bayanla tanıştım, eşime verdiğim ilgiyi ve parayı ona verince çok farklı bir yaşantım olacağını gördüm. O bana bağlandı ben ona bağlandım. Alkolüde gşttiğim mekanlarıda ona söz vererek bıraktım. Yani neredeyse benim eşim o gibi olmaya başladı zamanla. Bazen onunla kalmaya başladım ve artık hiç kendi evime gitmek istemiyorum, oda bana az vakit ayırıyorsun diye nazlanıyor. Ama oraya gidincede evdekileri düşünüp bir tuhaf oluyorum. Eşimi bıraksam çocuğum zora girecek ama kız arkadaşımıda bırakamıyorum?
Bazı kadınlar aldatılmayı haketmez mi?
12
5
Görüşünü yaz