Benim gibi efendi adamlar neden sevilmiyor?

Gizli Üye
Lafı hiç uzatmayacağım 21 yaşındayım ve 21 senedir çizgim belli. Dürüst, akıllı, hayat hakkında düşünen, sorgulayan, adam akıllı hayat yaşayan bir bireyim. Yıllardır fark ettiğim kızların tercih ettiği erkek tipinin boş beleş üç kağıtçı adamlar olması.

Bu puştlar her naneyi yer. Karşısındaki ezik karakter de onu bir odun gibi yontmaya çalışır. Bazıları hiç yontamaz öldürülür, bazılarıysa bir hale koyar ve saçma sapan ilişkiler yürütür. Üstelik bu boktan hayatları televizyonda ya da sosyal medya da övünülerek anlatılır. Aldatan adam artık akıllanmıştır falan filan bok.

Ben sizin bu aptallığınızdan bıktım. Bu soruya bile o aptal yorumlarınızı yazacaksınız eminim. Ama emin olun ben bunları çoktan aştım. Dünyanın sizin gibi çöplerle dolu olduğunu biliyorum. Arada kalmış birkaç elmastan biriyim. Sizse tarla faresisiniz. Sizinle işim yok.

Bu soruyu sormamın sebebi benim yaklaşık 3 sene önceki düşüncemde olan ve kızlardan nefret eden erkeklere umut aşılamaktır. Kendinizi bu çöplerle yormayın beyler. Bu kızlar en az o erkekler kadar şeref yoksunudur. Hayatlarında özenecek bir bok yok. Yolunuza bakmaya devam edin ve zamanı gelince yüzlerine tükürün. Hepsi bu kadar!
Benim gibi efendi adamlar neden sevilmiyor?
5
11
Görüşünü yaz