Tüm yukun kadinda olmasi boşanma sebebi olur mu? Lutfen detayi okur musunuz?

Gizli Üye
2 yildir evliyim ve çalışan kadinim. Sadece haftasonum var. Bu destek olma olayını onemsedigimden dolayi esime evlenmeden once bunu konustum. Beni ev isleriyle tek birakma diye. Tamam hayatim hem ben sana kiyamam falan filan dedi. Evlendik. Sadece koltukta oturuyor tv izliyor. Tum yuk bende. 2 yıldır 10 yas çöktüm. Ve ciddi ciddi hayatimi boyle devam ettirmemeyi dusunur oldum cocukta yokken. Ayni isi yapiyoruz. Ayni vakitte eve geliyoruz. O gidip uyuyor, yorgunlugunu atiyor, sersemlesmis sekilde kalkip tv izliyor yemekte ne var diyor. 2 haftadir hicbir is yapmiyorum. Soylenip duruyor.
-gomlegim neden utulu degil.
-elin ayagin var kendin yapabilirsin yetisemiyorum ben.
(Bu aralar hep disardan yiyoruz.)
-virus varken neden tehlikeye giriyoruz. Evde malzeme mi yok. Neden disardan yiyoruz. Ev yemegini özledim. Yemek yapsana.
-yorgunum. Sen yapta yiyelim ya da biraz daha dinleneyim beraber yapalim.
-ben yemek yapamam anlamam. Bende yorgunum. Ayni işe bende gidiyorum. Guzel yemekler yiyemeceksem neden evlendim ki.
-guzel yemekler yemek istiyorsan bosayabilirsin beni dedim
-yok o anlamda demedim dedi.
Son gunlerdeki konusmalarimiz boyle. Kendisine bana yardim etmesi icin firsat sunuyorum yine elini atmiyor bende atmiyorum. Evi b*k götürüyor. Bende onun yaptigi gibi isten eve gelip elimi yuzumu yikayip uykum varsa uyuyorum, kalktigimda bilgisayardan film izliyorum.
Ve düşünüyorum boyle gecmez. Ben boyle yurutemem evliligi. Cidden çöktüm. Zaten saglik sorunlarim var. Duzenli ilac kullaniyorum. Her tarafim hastaliktan dolayi zangir zangir agriyor. Gucum kalmadi artik. Bosanmayi düşünür oldum. Duzelecegi yok gordugum kadariyla. Ama anlasmali bosanmak istemez diye korkuyorum. Yukarda yazdigim gibi bosayabilirsin dedim yok dedi. Bunu desem kabule etmeyebilir. Evlenmek ayri dert, bosanmak ayri dert. Cocuk cinsellik olaylari olmasa cidden evlilik delilik.
Tüm yukun kadinda olmasi boşanma sebebi olur mu? Lutfen detayi okur musunuz?
6
3
Görüşünü yaz