Kocamın eski karısı kocamdan hamile ve ben ne yapacağımı bilmiyorum?

Gizli Üye
Kocam boşandıktan 1 ay sonra biz evlendik, tanışmamız ve evlenmemiz çok ani oldu o boşandıktan hemen sonra tanıştık. Eski karısı kocamı arayıp 2 aylık hamile olduğunu ve beni boşayıp ona dönmezse ortadan kaybolup çocuğu kocama göstemeyeceğini söylemiş. Ne yapacağım bilmiyorum eşim eski eşine çok güveniyor çocuğun kendinden olduğuna emin bu yüzden boşanmak istediğini söyledi bana. Ben kocamı çok seviyorum kendisi ilk evliliğim ve kahroluyorum ama o benden boşanıp eski karısına dönecek. Başka bir yol buluruz dedim ama dinlemiyor çocuğumun annesi olacak başka bir yol yok diyor. Ne yapayım ben şimdi? Deliricem
Güncellemeler:
5 ay
Kocamdan boşanma kararı aldım şu an ailemin evindeyim daha yeni evlendik evet ama bana sahip çıkmadı arkamda durmadı veya bir orta yol aramadı daha çok gencim ve ne kadar üzülsem de kıymetimi bilmeyen biri için canımı sıkmama kararı aldım kendisine eski eşi ve doğacak çocuklarıyla mutluluklar dileyip ailemin evine geldim. yorumlarınız için teşekkürler
5 ay
Ayrıca arkadaşlar bana kızmışsınız ama kocamın biz evlenmeden 1 ay önce boşandığını bilmiyordum bana 1 2 sene oluyor demişti evlendikten 1 ya da 2 hafta sonra söyledi ne kadar kafamı kurcalasa da sineye çekmiştim çünkü ben hayatımın aşkını falan bulduğumu sanıyordum ama nerdee herşeyi yalanmış adamın
Kocamın eski karısı kocamdan hamile ve ben ne yapacağımı bilmiyorum?
11
4
Görüşünü yaz