Merhaba arkadaşlar, sizlerden evlilik dışı gebelikle ilgili görüş almak istiyorum müsadenizle?

Mihrimahs
Bu hikayeyle çoğu kez karşı karşıya gelmişsinizdir. Sizden ricam önyargılarınızı geri plana atarak cevap verin. Benimde hayattan aldığım en büyük ders önyargı ve kınamak maalesef. 18 yaşımda evli bir erkekle tanıştım yaşı benden çokça büyük ve daha önce hiç ilişkim olmamıştı şöyle söyleyim okulumda ve okuduğum şehirde sürekli birincilik elde eden azimli bir öğrenciydim ( nereden nereye )
O insanla hala beraberim çünkü yıllar geçince ne kadar özel bir insan olduğunu daha da fazla anladım. Ve asıl konu dün hamile olduğumu öğrendim. Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın çünkü bi annenin bu duyguyu buruk yaşaması çok acı ve acınası ama evet yazacaklarınızı az çok tahmin ediyorum kendim ettim kendim buldum. Şöyle ki hayatımdaki insan her daim arkamda durduğu gibi yine bu konuda destek verecektir biliyorum ve aileminde üzülselerde sonrasında bana sahip çıkacaklarına inanıyorum. Kendi ekonomik özgürlüğüm elimde maddi sıkıntım yok. Eğer bebeği doğurursam babası her şartta yanımızda olacaktır ve ilgisini esirgemeyecektir. Yine de tereddütteyim hepimizin bildiği üzere bu toplumun yıkamadığı ve yıkamayacağı tabular var. eğer fikirlerinizi paylaşarak fayda sağlarsanız memnuniyet duyarım. Teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar, sizlerden evlilik dışı gebelikle ilgili görüş almak istiyorum müsadenizle?
8
4
Görüşünü yaz