Sevgilisini benimle aldattı?

Gizli Üye
3 yıl önce bi çocukla tanıştım. Bana sevgilisiyle yeni ayrıldıklarını, fakat kızın onun peşini bırakmadığını söylemişti. Ve biz flörtleşmeye başladık. Sık sık kız arıyor, özel diyerek benden uzakta konuşuyordu. Ve bana "psikopat biri, psikolojik sorunları var, intihar edecek düzgün konuşmam lazım" falan diyordu. Ben de tamam yakında o da anlar zaten diye düşünüp problem etmedim. Daha sonra hiç ayrılmadıklarını, o kızı benimle aldattığını öğrendim. Fakat çocuk reddediyordu. Ona öyle taklit yapmak zorunda olduğunu falan söyledi. Ben de o kadar aşıktım ki inandım. Onların ilişkisi hiç bitmedi, ben de dayanamayıp kıza ulaştım ve her şeyi anlattım. Kız bana küfürler etti, o sadece başka kızlarla takılır ama bi tek beni seviyor falan dedi. Ben çocuğu terk ettim. Çocuk bana yalvarmaya devam etti, mesajları kıza gösterdim. Kız yine bana yuva yıkan kadın muamelesi yapmaya devam etti. Halbuki sadece aşktan gözüm kör olmuştu ve kandırılmıştım. 3 yıl geçti, şimdi çok güzel giden bir ilişkim var. Ama ben çok korkuyorum o kızın yaşadıklarını ben de yaşar mıyım diye. Uykularım kaçıyor. Kıza mesaj attım 3 yıl sonra bugün. Ben sadece kandırıldım lütfen kusura bakma falan dedim. Cevap vermedi. Napıcam çok korkuyorum aldatılırım diye
Sevgilisini benimle aldattı?
0
1
Görüşünü yaz