Türk Kızları Neden Bukadar Egoist Ve Kaba Erkeklerden Hoşlanır?

RinShibuya
Neden türk kızları 15 yaşını geçmelerine rağmen hep erkeğin fırlamasını p**'i ni seven kızlar? Örneğin dini bir muhabbet yapıldığında akıl ve mantık ile ilgili , politika ile ilgili , gündem , gelecek vs... İle ilgili yani kaliteli bir muhabbet yapildiğinda kaçıyorlar ya da hiç birşey söylemiyorlar? Ben bireysel olarak şuanda gayet akıllı , zeki , bilgili insanların gençlik zamanlarinda kızlar nasıldı diye sorduğumda (acaba şimdiki internet ve sosyal medyanin etkisi yuzundenmi kızlar böyle diye araştirdim) verdiği cevap aynıydı. Ozamanlar da kekolar fırlamalar kaba erkekleri kızlar alfa erkek olarak görüyomuş. Sırf kızlara iyi davrandığı için kızlar tarafından hiç ilgi görmeyip en fazla görebildiği ilgi arkadaş olarak iyi birisin gibiymiş. Genelde çoğunluğunun tek düşündüğü şey makyaj, iki gün konusstuğu erkekle sevgilim olmalar , tüm erkekleri yobaz ve odun olarak görmeler , burcuna göre insan yargilamalar ve benzeri birsürü cringe şeyler. Benim gibi insanlara da nerd gözüyle bakmaları beni üzüyor açıkçası. En azıdan evde eğer birgun oğlum neden kız arkadaşın yok gibi mubabbetler döndüğünde bunlari açiklayip bana laf etme haklarinin olmadiğini belirtebiliyorum ya bunada şükür be kardeşim
Türk Kızları Neden Bukadar Egoist Ve Kaba Erkeklerden Hoşlanır?
4
3
Görüşünü yaz