Çok severken başkası için terk edilmek... Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar düşüncelerinizi duymak istiyorum. Sizinle ciddi düşünmüş, size kadınım demiş, size gelecekteki çocuklarımın annesi demiş bir erkeğin sizi başka birisi için terk etmesi size ne düşündürür? Buna neden ihtiyaç duydu gerçekten anlamıyorum. İyi anlaşıyorduk, yatakta iyiydik, ben her şeyi alttan alıyor ve onu sevdiğimi hep hissettiriyordum. Her türlü şeyini tatmin ediyordum. Hem cinsel hem duygusal, hem içgüdüsel. En çok kalbimi yaralayan bana başkasını bul demesiydi. Nasıl başkasına gidebileceğimi düşündü? Bana kadınım derken nasıl şimdi başkasına git diyor? Son dönemlerde ilgisizdi ben de biraz trip yapmıştım. Bitsin dedi. Sonra buluştuk bir kez daha denedik her şey iyiye giderken bir anda başkası var dedi ve artık kesin olarak bittiğini söyledi. 2. kere terk edilmiştim. Terk edildiğim günün sabahı onu aramıştım. Güzelce konuşmuştuk. Moralim çok yüksekti. Akşam bildirim sesi geldi sevinçle telefonu elime aldım ve ayrılık mesajını gördüm. Her yerden engelledi. Başkasından aradım yüzüme kapattı. Bir daha da ulaşamadım. Bir hafta oldu. Ne olursa olsun arkadaş kalırız, sohbetimiz olur diye düşünüyordum fena halde yanılmışım. Köklü bir arkadaşlığımız vardı sevgililikten önce. Şimdi Instagram'dan bütün kız arkadaşlarını çıkarmış 2 kız hariç. İkisinden beri galiba sevgilisi. Bir de çocuğun eksi sevgilisi fake hesabından çocuğun çalıştığı mekanı storyisinde paylaşmış ama çocuk kızın gerçek hesabını takipten çıkarmış. Ne oldu ne bitti anlamadım ama ben bunu hak etmiyordum. En azından onun arkadaşlığını hak ediyordum. Şimdiyse her yerden engelliyim. Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Onu bu kadar seven birini kaybetmeyi nasıl göze aldı? Hiç düşünmedi mi özlerim diye? Pişman olacak mı?
Çok severken başkası için terk edilmek... Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
5
2
Görüşünü yaz