Hamileyim şiddet gördüm ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Adetim gecikti test yaptım pozitifti erkek arkadaşımın da haberi var bugün buluştuk icime sinmedi bir test daha alacaktım güneşin batışını izlediğimiz çok güzel bir yer var oraya gittik her şey güzeldi sonra fotoğraf çek dedi çektim çektiğim fotoğrafa bakarken eski erkek arkadaşım mesaj attı numarası kayıtlı bile değil ama sevgilim sinirlenmeye beni aldatiyorsun demeye başladı daha önce hiç aldatmadim ama benden çok korkuyor çünkü kendisi kimsenin bakmadığı bir adamken ben onun en yakın arkadaşlarının bile konuşmak istediği biriyim mesele ego değil zaten gizliden soruyorum iki sevgilim oldu şimdiye kadar o ikinci ve ilk kez onunla birliktelik yaşadım babamdan şiddet gördugum bir dönem duygusal bir boslukla oldu neyse eski sevgilim mesajı atınca aldatiyorsun dedi ver telefonu dedi vermedim versem kırar biliyorum daha önce sosyal medya hesaplarını kapat dedi kapatmadim diye yapmıştı ben vermeyince tokat attı bağırdım tekrar attı ben 55 kiloyum o 100 kilo her vurdugunda dengem bozuldu sürekli itti ayağa kalkmaya fırsatım olmadı çığlık attım ama kimse duymadı arabaya bindirdi orada da defalarca vurdu dudağım patladı kulağımın biri duymuyor hamileyim dedim ama durmadı sonra bagajdan balta aldi korkudan ölecek gibiydim en sonunda durdu gittik oradan yol ustunde karakolun önüne attı beni girecektim giremedim biliyorum çünkü hiç bir şey yapmazlar aksine evime gelirler bu sefer ailemle aram bozulur babam beni öldürür hele bir de hamile olduğum anlaşılırsa mahvolurum ve o da daha çok bilenir bana onunla bir daha konusmicam ama evim dükkanının dibinde ne yapacağımı bilmiyorum (daha önce defalarca ayrıldım ama silahla geldi yanıma iki kez sürekli ölümle ve aileme birlikte olduğumuzu söylemekle tehdit etti düzeldi ama sonra gene değişti üç yıldır böyle devam ediyor buradan taşınmadan ondan kurtulmanın yolu yok mu)
Hamileyim şiddet gördüm ne yapmalıyım?
9
3
Görüşünü yaz