Kiz benim boyumu sordu diye kızla konuşmayı kestim sizce çok mu saçmalamışım?

Gizli Üye
Eski sevgilimle boyumun kısa olması nedeniyle kavga etmiştik. 176 boyum var. Eski sevgilim 161di. Bana kısa boylu deyip duruyordu. Neyse ayrıldık ama yeni bir kızla tanıştım. 2-3 haftadır muhabnet ettik az çok tanıdım sevdim de kızı. O kızın boyu da 155 anca var. Neyse kıza hoşlandığımi söyledim, çıkma teklifi ettim. Akşam bir cardakta oturduk konuşuyoruz. Muhabbet ilerlerken bana boyumu sordu. Ben o an sanki bana saldirilmis gibi hissettim. Yani cidden çok sinirlendim sadece boyumu sorduğu için. Çünkü eski sevgilimle bu konu da çok sorun yaşamıştım. Şimdi o da bana boyumu sordu. Boyumu sorduğu gibi söylemek istemiyorum kısa boyluyum dedim sert ve aesbi bir şekilde. Kız tamam dedi. Sonra ben yine dayanamadım sinirden beğenmiyorsan kabul etmeseydin teklifimi dedim ve kalktım kızi yalnız biraktim tek başına. Meraktan geri baktım kız sanki ağlıyordu. Kafasını gömdü ağladı. Eve gittiğimde her yerden engellenmiş olarak buldum kendimi. Açıkçası özür dilemek isterdim ama ne yapayım olan oldu artık.
Çok saçmalamışsin
A seç
Bence çok da değil o anki sinirle olabilir normal
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Kiz benim boyumu sordu diye kızla konuşmayı kestim sizce çok mu saçmalamışım?
4
2
Görüşünü yaz