ERKEK ARKADAŞIM SANA, ZAAFIM VAR BAĞIMLILIK YAPTIN SENİ AİLEMDEN BİRİ GİBİ GÖRÜYORUM DİYOR?

Elifeee0634
Bir gün sesini duymasam huzursuz oluyorum diyor. Sen benim hem dostumsun hem sırdaşımsın hem sevgilimsin diyor. Uzakta olduğumuz, işin çok yanyana gelemiyoruz pandemi sebebiyle de 2 ayda, 3ayda bir görüşüyoruz. Görğştüğğmğz, zamanlar da da hemen beni öpmek dokunmak istiyor. Uzakta çok ciddi konulardan konuşuyoruz, ama yakına gelince ev ortamında hemen dokunmak istiyor kahvaltı hazırlıyorum kahvaltısını yaparken bile öpmek istiyor dokunmak istiyor ben istiyorum ki ev ortamında, da iki medeni insan gibi konuşalım öpme olmasın istiyorum çünki erkek arkadaşım her şeyi sen tahrik oluyor normal dekoltesiz bir elbise varken bile üzerimde evdeysen kahvaltıyı bırakıp hemen öpüşbek istiyor diyorum yemeğini yesene banane srn daha, tatlısın diyor elinde çatal tam yemek yiyecek dudağıma, yapışıyor sürekli munzurlyk yapıyor normal sohbet ederken bile Bi anda Bi şeyden etkilenip yine dokunmak istiyor dışarda çok eğlenceli vakit geçiriyoruz sohbet ediyoruz, arkadaşları çağırıyoruz dedikodu yapıyoruz ama evde sohbet yerine direk dokunmak öpüşmek sevişmek istiyor fakat ben evde de iki medeni insan gibi oturup konuşalım sohbet edelim istiyorum hatta konuyu değiştirmek için tabu oynayalım diyorum tabu oynarken bile sevişmek için bir bahane buluyor yemek yşycez yenrğşni yatım bırakıyor en son seninle üstsüz uyumayı çok isterdim dedi ve bu sözünden sonra, ayrılmayı düşünüyorum çünki iş farklı boyuta gidiyor siz olsaydınız ne yapardınız
ERKEK ARKADAŞIM SANA, ZAAFIM VAR BAĞIMLILIK YAPTIN SENİ AİLEMDEN BİRİ GİBİ GÖRÜYORUM DİYOR?
3
2
Görüşünü yaz