Üvey babamla birlikteyim ve üvey annem şüpheleniyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhaba. Öncelikle Trde değil USAde yaşıyorum ve küçükken gerçek ailem beni buraya yollamış. Sonra kendileri trde vefat etmişler ben bebekken. Bense ailemin en yakın arkadaşı Koray amcayla gelmiştim ancak yıllarca kendisini babam sandım ve babam belledim. Gençti aramızda 22 yaş farkı var ve ben hep onunla yaşayıp büyüdüm. Oysa 5 sene önce evlendi. şu an ben 19 yaşındayım o 41 ve 2 ay önce bir anda evde yalnızken bana benden çok etkilendiğini, benim gerçek babam olmadığını ve benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Başta şoku atlatamadım ve kesinlikle reddettim ancak üvey annem iş seyahatine çıkınca beni ikna etti ve aramızda bir şeyler yaşandı. Şimdi de düzenli olarak ilişkimize devam ediyoruz. Ancak üvey annem bir şeylerden şüphelenmeye başladı ve bizi artık yalnız bırakmak istemiyor. Koray ise onunla evlenmeyi kabul edersem boşanacağını söylüyor. Kadın yabancı dolayısıyla burada boşanacaklar ve biz Türkiyede evleneceğiz. Ne yapmalıyım evlenmek istemiyorum ama Koraya aşığım ve o kadınla olsun istemiyorum lütfen yardım edin durum çok etik olmadığı için yakın çevreme danışamıyorum
Üvey babamla birlikteyim ve üvey annem şüpheleniyor ne yapmalıyım?
26
19
Görüşünü yaz