Kocam neden bu kadar kaba?

Gizli Üye
Birileriyle bir ortama girdiğimizde hep bi cümlemden rhatsız olup bana kızıyor ve o ortamdan sonra yalnız kaldığımızda hep kırgınlık küskünlük oluyor. Ben doğal davranıyorum öyle abartı şeyler demiyorum bugun yine benim arkadaşım da evli onlar bizdeydi. Gelmiş bana mutfakta niye öyle dedin diye hesap soruyor artık çok zoruma gitmeye başladı hep bişeylerden rahatsız benden bahsetme kimseye dedi ve bu daha da zoruma gitti biz evliyiz sonuçta seni kendim gibi anlatamayacaksam niye evlendin benimle dedim ki dediğim şey de şuydu. Ninesi kürt dedesi türk. dede almış nineyi nine türk olmuş o da torun olmuş falan ben de aslında o kürt dedim sonra açıkladım ninesi kürtmüş işte türk olmuşlar yani türküz kısaca dedim ama kötü hiçbir niyetim yoktu ve aşağılayıcı hiçbirşey de demedim. Arkadaşlarım da öyle ayrım yalmazlar ben de yapmam türk kürt aynı bence zaten o yüzden öyle rahat dedim. Bana gelmiş mutfağa niye öyle dedin diye hesap soruyor kaşların ıda çatmış sanki benden rahatsız gibi bu ilk değil artık çok sıkıldım sonuçta eşinin kötü niyetli olmadığını bilirsin keşke o an orda dese konuşsa içinde tutup sanki ayıp günah dışlayıcı aşağılayıcı bişey demişim gibi hesap sorması beni çok üzdü ve farklı farklı konular olsa da bu ilk olmadığı için çok ağladım onla aynı ortamda durmak istemedim beni yoksaydığını sevmedğini bile hissettim sizce ne yapmam lazım üstelik yeni evliyiz :(
Kocam neden bu kadar kaba?
6
4
Görüşünü yaz