NOLUR yardim edin napacagimi bilmiyorum?

Gizli Üye

Merhaba size iki soru soracağım her fikir önemli benim için çok arada kalmış ve çaresiz hissediyorum nolur objektif bir şekilde yorumlayın:(
Normalde asla sevgilimin arkadaşlarına karışmam ama ilişkimizin başından beri beni aşırı derecede rahatsız edici samimiyette olduğu bir kız arkadaşı vardı. Çok kez bu sebepten dolayı kavga edip tartıştık. Kendisine rahatsız olduğumu defalarca kez söyledim ama çok oralı olmadı, en son ‘iletişimini kesmezsen beni unut’ dediğimde tamam dedi görüşmeyeceğini söyledi. Bundan 2 ay sonra görüştüğümüzde hala konuştuğunu telefonunda şans eseri o kıza benimle görüşeceğini akşam yazmasını söyleyen bir mesaj yakaladım. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Arkadaşı olduğunu söyledi bende inanmak istediğim için ‘tamam mesajları göster özür dileyim’ dedim. Ama mesajları sildi (!) ayrılalım bitti dedim. Kalkıp gitmeme izin vermedi sonra kızı heryerden engelledi sürekli peşimden koştu güvenimi kazanmaya çalıştı ama ben hiç güvenemedim. 3-4 ay gercekten biseyle karsilasmadim ama içten içe hep bi şüphe yaşadım. Yaklasik 2 hafta once ise başka bir yakın arkadaşının paylaştığı o kızın da içinde olduğu bir fotoğrafı beğendi. Ve görmeden beğendiğini söylüyor? Üstelik engellemiş olmasına rağmen kız sevgilimle olan storylerini sabitlerinden ısrarla kaldırmıyor. Beğenmesinin üzerine ayrılmak istedim ama kendimi de berbat hissediyorum.
İlk sorum bana görüşmediğini söyleyip görüşmeye devam etmesi aldatmak sayılmaz mı? (Bence öyle çünkü)
İkinci sorum fotoğraf beğenme olayında haksızlık mı ediyorum gerçekten görmeden beğenmiş olabilir mi:(
Lütfen kendinizi yerime koyarak yorum yapin cok arada kaldim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum hem seviyorum hemde kabullenemiyorum, devam edersem yine aynisi olmasindan korkuyorum
NOLUR yardim edin napacagimi bilmiyorum?
6
1
Görüşünü yaz