Çocuğum olmuyor, nişanlıma söylemeli miyim?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar normalde bu tarz uygulamaları pek sevmem ancak yardıma ihtiyacım var. Ben kısırım çocuğum olmayacak. Ve şu an nişanlıyım kısmetse mayıs haziran gibi evlenmeyi düşünüyoruz. Nişanlım çok seviyor çocukları. Dışarıda gördüğünde yeğelerine çok ilgili davranıyor. Onun o hallerini görünce içim acıyor açıkcası onu çok seviyorum ve onu babalık duygusundan mahrum bırakmak çok üzüyor beni. Henüz söyleyemedim bu durumu ona, çekiniyorum biraz. Evlenmeden önce söylemek istiyorum belki ayrılır diye. Ama nasıl ve ne yapacağımı bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Erkeklere de sorum var siz nasıl tepki verirdiniz?
Güncellemeler:
1 ay
Arkadaşlar bugün sizden aldığım cesaret ile söyledim. Başta bir tepki vermedi donuk donuk baktı suratıma. Ona ayrılmak istiyorsa anlayışla karşılayacağımı söyledim. Ve o da biraz düşünmek istediğini söyledi. Az önce aradı ve tıpta çarelerin tükenmeyeceğini gerekirse yuvalardan bir çocuk alabileceğimizi söyledi. Çok mutlu oldum. Size çok teşekkür ederim. İçim içimi yiyordu. Bu arada soranlar olmuş yumurtalıklarım yok bu yüzden anne olamaycağımı söyledi doktor.
Çocuğum olmuyor, nişanlıma söylemeli miyim?
47
47
Görüşünü yaz