Çok yoruldum ne yapsam ne etsem olmuyor mutsuzluk yakamı bırakmıyor bana akıl verin?

Gizli Üye
O kadar çaresizim ki kendimi ifade bile edemez oldum. Ben birine kör kütük aşık oldum bundan 4 yıl öncesiydi. 2 yıl uzaktan uzağa sevdim bekledim onu. Sonra bi anda hayatıma dahil olmak istedi her şey harikaydı sanki hayatın anlamını bulmuştum en güzel zamanlarımdı. Gel zaman git zaman derken aşk dolu 2 yılı devirdik. Taa ki bundan 3 ay öncesine kadar o telefonu aldığım anda dünyam başıma yıkıldı. Telefondaki adam sevdiğim adamın beni onun sevgilisyle aldattığını anlattı, inanmadım sonra kanıtlarını attı. Beynimden aşağı kaynar sular döküldü, yıkıldım resmen. Yüzünü görmek bile istemiyordum ama hesap sordum sadece mesajlaşıp flört etmişler 15gün. 3 gün boyunca kendimi yedim durdum. Daha beterinin başıma geleceğini nerden bilebilirdim ki. Ben bu insanla birliktelik yaşamıştım. Ve olaydan tam 3gün sonra bunu annem bir şekilde öğrenmiş. Yüzüne bakamaz oldum annemin. İstemeye gelicekler yüzük takıcaz dedi anneme yalvardım yapma diye dinlemedi beni. Babamda sizlere ömür, o olsaydı bilirdim sahip çıkardı bana. Neyse kendi kendime dedim siliceksin bütün olanları önüne bakıp ilişkini mutlu yaşayacaksın. Şu an ayrı düşme değil birlik olma zamanı dedim. Sineye çektim. Yüzüklerimizide taktık. Ama gelin görün ki şu an hiç umrunda değilim. Bana düşmanıymışım gibi davranıyor. Ağzından bir çift güzel laf duymaya hasret kaldım. Ben var ya bu ınsan ne ıstese yaptım ama yınede yaranamadım arkadaş. Sürekli haksız olmasına rağmen beni suçluyor. Canıma tak etti artık. Bana inanmıyormuş güvenmiyormuş ya inanır mısınız bunu bana beni aldatan insan söylüyor. Ki benim onun güvenini kıracak hiç bir şeyim olmadı. Bazen diyorum gitsem buralardan uzaklara ama nereye. Bazende diyorum senin kaderin buymuş. İlişkimi düzeltmek istiyorum kurtarmak istiyorum mutlu olmak benim hakkım değil mi neden hep kötü şeyler yaşıyorum ya. Kendimi hiç bu kadar çaresiz ve ezik hissetmemiştim
Çok yoruldum ne yapsam ne etsem olmuyor mutsuzluk yakamı bırakmıyor bana akıl verin?
7
3
Görüşünü yaz