Bi' adam neden tanışma aşamasında dengesizlik yapar? Biraz uzun ama okursanız memnun olurum yorumlarımız benim için değerli?

Gizli Üye
Bi' adamla tanışmıştım internetten. O Isparta'da ben ise Antalya'ya yaşıyorumve tanışma aşamasındayık ama çok iyiydik seni seviyorumlar falan yazışmalarda flört ediyorduk ve beni tanımak istiyordu derken bi' anda aramıza mesafe koymaya başladı sanki bi' tartışmada ( eski flörtünden kazık yiyince intikam alsam mı diye sorunca) saygısız olduğunu söyledim birbirimize girdik ve bitirdim. Fakat ertesi gün mesaj attı görüntülü görüşelim mi diye disardayim dedim. Gece yazınca konustuk ciddi iliskiye hazir olmadigini arkadaş kalmak istediğini ve beni üzmek istemediğini, ben uzuldukce kendini kötü hissettiğini falan soyledi bende bunu kabul etmedim ve bitirdim. O gece sabaha kadar onlinedı ve kafamda soru isaretleri?2 gün sonra tekrar yazdı tartışmada söyledikleri için ve onyargisi için özür diledi haksızlık yaptığını düşünmüş bana sıcak ve hatasını anlamış gibiydi. Derken 3 gün önce güzelce giderken bi' anda ona iplemez tavrindan rahatsız olduğumu söyledim. Oda bi' ilişkiye hazir olmadığını beni mutlu edemediğini uzmek istemediğini zaten uzaktan birinle yapamayacağını falan söyledi ( halbuki gelirim demişti ve Antalya'ya da arada gelmisliği var) ilişki yok gibi davran, diğer türlü sana yanlış yapıyormuşum gibi hissediyorum konuşalim dersen konuşmaya devam etmek isterim falan dedi ben de dengesizlik yaptigini soyledim ve arkadas gözüyle bakmadığımdan mütevellit bitirdim. Fakat enteresan olan ise ev arkadaşı erkek biliyorum resimlerini bile attı fakat hiçbir şekilde ev arkadaşının yanında beni aramıyor o yokken, işteyken , ya da uyuyorken konuşuyoruz telefondan neden beni arkadaşından sır gibi gizliyorsun diye sorduğumda ise arkadaşı olması her şeyi bileceği anlamına gelmiyormuş Antalya'ya geldiğinde soyleyecekmiş.3 gündür ne ben aradım ne de o numaramı silmemis whatsapp hikayelerime bakıyor. Bu adam beni cepte mi tutmak istedi, eski flörtunun attığı kazığı mı unutamadı, hayatında biri varda ev arkadaşından mı gizledi, bilmiyorum ama pişman olup dönsün istiyorum. Peki ya sizce?
Bi' adam neden tanışma aşamasında dengesizlik yapar? Biraz uzun ama okursanız memnun olurum yorumlarımız benim için değerli?
4
1
Görüşünü yaz