En yakın arkadaşımın eski sevgilisi ile gizli ilişki yaşıyorum?

serdalortac
Durum şöyle ki; Arkadaşıma A, söz konusu kişiye B diyelim. A ve B bundan 3 sene önce iki ay çıktılar ve B arkadaşım A’yı terk etti. Ve biz bu dönemde B ile hiç tanışmadık.

Üç ay kadar önce farklı bir arkadaş grubu içinde biz B ile tanıştık ve aşırı iyi anlaştığımızı fark ettik. B yavaş yavaş bana yürümeye başladı, benim de hoşuma gidiyor tabi ama alttan alttan A’ya ihanet edemem mesajları veriyorum ama çocuk tınlamıyor. Neyse sonra ortak arkadaşlarımızın ısrarıyla geldi bana açıldı. Ben de böyle böyle, bu sebeplerden seninle olamayız dedim. Ama çocuğun ağzı inanılmaz iyi laf yapıyor. Ne yaptı etti o gece aklımı karıştırdı ben de anlamadım. Bir baktım görüşüyoruz, başbaşa buluşuyoruz derken sevgili olmuşuz. Tabi ismi koyulmadı ama durum ortada.

Bunun da yanında şu an korona yüzünden okullar tatil diye aynı şehirdeyiz. Okullar açıldığı gibi farklı şehirlere gideceğiz ve ikimiz de uzak mesafe ilişkisi istemiyoruz. Fakat birbirimizi inanılmaz çok seviyoruz. Gerçekten çok, ne ben daha önce böyle hissettim birine karşı, ne de o hissetmiş. Ve benim için dünyada ondan daha doğru biri olamaz gibi hissediyorum.

Şimdi; sorum şudur ki: a) Çok yakın arkadaşım olan, çok sevdiğim arkadaşım A’ya bu durum açıklanır mı? Nasıl açıklanır? Tamamen arkadaşlığımızı bitirmem mi gerekir?
b) Geleceğimiz olmadığını bile bile devam etmek aptallık mıdır? Yoksa anı yaşamak mı gerekir?

Yorumlarınızla yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım. Şimdiden teşekkürler.
En yakın arkadaşımın eski sevgilisi ile gizli ilişki yaşıyorum?
10
5
Görüşünü yaz