Eskimeyen sevgili?

Gizli Üye
çok uzun zamandır tanışıyoruz. önceden yakın arkadaşımdı ama hep bi kimya çekim vardı. sevgililik dönemimiz onun bana açılması ile başladı. çok tutkulu ve çok kaosluydu. ne onla ne onsuz derler ya o şekildik. bir seneye yakın sürdü ve bitti. ben sonrasında onun için çok çabaladım ama o bana kocaman bir duvar ördü. 2 sene sonunda başkasını sevebildim onu aştım o ilişkide yürümese bile benim için güzel bir deneyim oldu. kalbimi hissedebildim, mutlu oldum ve sevildim. fakat ayrılalı 3 sene de olsa hayatımdan hiç tam anlamı ile çıkmadı. %90ında sadece kavga ettik. aşık olan bendim görünürde ama saçma sapan sebeplerle yazan oydu. onun dışında saçma sapan şeyleri sorun edip kavga çıkarırdı. mesela aksam o arabaya neden binmişim? neden dekolteli seyler atıyormusum? sevgilimle fotoğraf atmışımda nolmuş vs bu tarz seyler. sanane diyorum görmek zorunda mıyım gizle diyor. sil numaramı diyorum neden uğrascakmısım tatavası yapıyor. en son ben sildim. 1 hafta sonra niyeyse aklıma geldin içince diye mesaj attı ve dengemi bozdu. gayette iyi gidiyodum. bişeyde olmuyor aslında. sorsan hayatında hiçbir şekilde olmamı istemez. abartırım vs. beni çok tüketiyor. çok zararlı biri benim için. herkes açı kapı bıraktığımı söylüyordu benim yüzümden olduğunu engelledim bende simdi. hani bi sebep de yok görünürde ona göre. bunları onunla konusup götünüde kaldıramam. onu artık sevmediğime inandırma için çok uğrastım fakat derdi ne bu herifin ya kafasındaki ne seviyomu nefret mi ediyo napıyo umursamıyoda ben mi büyütüyorum bir erkek bakış açısı ile aydınlatın beni napsam ben arkadaş bıktım artık ya
Eskimeyen sevgili?
3
0
Görüşünü yaz