İçinde bulunduğum durumu kimseyle paylaşamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var?

Gizli Üye
merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım daha önce nişanlanıp ayrıldım şu an biriyle görüşüyorum ama varlığı yokluğu belli değil bu kişi liseden arkadaşımdı en son 5 6 sene önce görüşmüşüzdür o günden sonra hiç görmedik birbirimizi sadece telefondan konuşuyoruz. Benimle evlenmek istediğini hayallerinden falan bahsediyordu atanmayı bekliyor istemeye gelecekler öyle söylüyor bana ama hareketleri çok tuhaf son zamanlarda ben yazmasam yazmıyor sevgili gibi değiliz uzak duruyor biraz rahat davranıyor niye böylesin diye sorduğumda kötü düşünme iyi olalım diye böyle davranıyorum yoksa seni çok sıkarım diyor şu an 3 gün oldu yazmadım oda aynı şekilde aileme bile görüştüğüm var diyemiyorum çünkü belirsizlik içinde her şey bu süre içinde ailem bi kaç kişinin beni istediğini söyledi düşünmüyorum dediğimde tepki alıyorum yaşım geldi diye bende istiyorum yuvamı kurmak ama hayatının neresinde olduğunu anlayamadığım birine kaptırdım kendimi ve değersiz hissediyorum sizce ne yapmalıyım ailem bi yandan bunaltıyor kafam bi yandan onda bazen aramızdaki neyse bitirmem gerekiyor diye düşünüyorum ama nasıl bi dille kendimi nasıl anlatarak bitirebilirim bilmiyorum böyle benim hayatımada engel oluyor baştan bitirelim yalansa her şey önümüze bakalım istiyorum
İçinde bulunduğum durumu kimseyle paylaşamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var?
7
1
Görüşünü yaz